Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Laroxyll kilo yapar mı????

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Laroxyll kilo yapar mı????

Arkadaşlar merhaba ben okb hastasıyım cipralex 20 mg ve laroxyll 25 mg kullanıyorum.İlaçları yaklaşık 4 aydır kullanıyorum 5 kg aldım acaba laroxyll mi yoksa cipralex mi kilo yapıyor.Bu arada laroxyll i bir ara bıraktım sıkıntılarım tekrar başlayınca ilaca da tekrar geri döndüm.Kilo almak istemiyorum ama ilaçsızda olmuyor ne yapmalıyım??

antidepresanlar kilo yapıyor yapmazmı en az 5 kilo maleseff bir şişip bir iniyorsun.ne kadar deselerde kilo yapmıyo bal gibide oluyor 2 senede 5-7 kilo arasında gidip geldim.zerrin özeri dinlemiştim bana bu kilolar antidepresanların hediyesi demişti oda 20kilo almış 10 yılda.
    çok yapılabilcek bişey yok sebze ve meyveye yüklen ben o şekilde korumaya çalıyorum kendimi.

Yorum

laroxyl iştah açabilir. cipralex de aynı şekilde.
      laroxyl 25 çok düşük bir doz. bu kadar düşük doz yeterli olduğuna göre çok şanslısın. 150 mg filan olsaydı, o zaman esas şişmanlamayı görürdün. 5 kilo ilaç kullanan biri için fazla değil.
      ben 17 yıldır ilaç kullanıyorum ve bu 17 yılda yaklaşık 35 kilo aldım.

Yorum

cipralexin kilo yapması beklenmez. laroxyl trisiklik bir antideprasan olduğu için kilo yapabilir.

Yorum

İşleniyor...
        X