Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Ölüyordum...

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Ölüyordum...

geçen hafta pazartesi günü değil ondan önceki hafta pazartesi günü rahatsızlığım başladı.bir hafta sürdü.geçen hafta pazartesi günü hastaneye yattım.iki gün..çarşamba günü çıktım.şikayetlerim mide bulantısı,baş dönmesi,kusma,uyuşma,ağlama,devamlı hareket etme isteği,kasılma,gerginlik,huzursuzluk,kabuslar gibi çeşitli rahatsızlıklardı...midemde hiçbir şey durmadı.yediğim herşey midede biraz kalıp sonra hiç sindirmeden çıktı.su bile..doktora gittik endoskopi yapıldı.sonuçlar tertemiz,tıbbi olarak hiçbir rahatsızlık çıkmadı.meğer tüm bunlar paxili birdenbire bıraktığım için olmuş.bunlar artık son raddedeki belirtilermiş.biraz daha gecikseymişiz ölecekmişim..bu bana iyi bir ders oldu.kafama göre ilaç bırakma salaklığını bir daha asla yapmam artık heralde..!

Güzel bir ders olmuş inşallah okuyan diğer arkadaşlar da ders çıkarır. Bazen böyle olaylar bizi daha dikkatli olmaya sevkediyor. Şu an bir rahatsızlığının olmamasına sevindim.
    Her şey güzel olacak...

Yorum

daha iyiye gidiyorum inşallah.tabi bazı sıkıntılar olmuyor değil..

Yorum

http://www.guleguledepresyon.com/
        Sitede bir video var, videonun son bölümleri sana fayda sağlayabilir.
        Her şey güzel olacak...

Yorum

paxilin etken maddesi paroksetin ve bir keresinde internette bir yazı okumuştum, yanlış hatırlamıyorsam yorumda bulunan amerikada bir hastanede doktordu ve paroksetinden dolayı hastaneye başvuranların çokluğundan ve olumsuz etkilerinden bahsediyordu ve paroksetin pis bir etken maddedir yorumunda bulunmuş.
          ATEŞİ TEKRAR ALEVLENDİRMEK İÇİN KIVILCIMLARIN OLMASI GEREKMEZ Mİ? KIVILCIMLAR OLMADAN ATEŞ NASIL ALEVLENİR?

Yorum

AND konuyu açalı 4 hafta olmuş, son aktivitesi de 4 hafta önce olmuş, paksili birden bırakınca hastanelik olmuştu, haberi olan var mı?
            ATEŞİ TEKRAR ALEVLENDİRMEK İÇİN KIVILCIMLARIN OLMASI GEREKMEZ Mİ? KIVILCIMLAR OLMADAN ATEŞ NASIL ALEVLENİR?

Yorum

hala buradayım...ve hala sıkıntılara devam.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: AND View Post
                hala buradayım...ve hala sıkıntılara devam.
                Bir daha kafana göre ilaç bırakma AND... ilaçlar doz azaltılarak geniş bir zamana yayılarak bırakılır...
                GİDENE DUR DEMEM ....

Yorum

öyle yaptım zaten.artık ilaç kullanmıyorum.

Yorum

Sevindim senin adına..
                    GİDENE DUR DEMEM ....

Yorum

Herkes kendi kendinin doktorculuğunu oynuyor kafamıza göre ilaç alıyoruz doz arttırıp azaltıyoruz ya da bırakıyoruz sonuc ne ben neden iyileşemiyorum neden böyle oldu. Biraz temkinli olmakta fayda var.
                      Sussak ölüm, konuşsak intihar...

Yorum

İşleniyor...
                      X