Duyuru

Collapse
No announcement yet.

cedrina kullananlar

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• cedrina kullananlar

varmı arkadaşlar bazı şeyler paylaşmak konşmak istiorm bu başlk altında.yalnz uyku ilacı olarak alınan 25 50 mg gibi çok düşük dozlardan bahsetmiorm
    Gemiler gibi dünya, gemiler gibi hayat
    Gemiler gibi yıllar, geçip gidiyor, geçip gidiyor...

cedrina seroquel ile eşdeğer ilaçtır. şizofrenide etkili dozları 600-1200 mg civarıdır. şişmanlatabilir.
    forumdaki seroquel ile ilgili konulara bakabilirsin.

Yorum

ben günlük 900 mg seroquel alıyorum ne hakkında konuşmak istiyorsun yazarsan sevinirim

Yorum

bende serequelden cedrinaya geçtim,serequel uyku ve ağız kuruluğu yapıyordu buda haliyle bende nefes alma zorluğu yaratıyordu.cedrinadada aynı şekilde ağız kuruluğu yaptı.birde serequelin yan etkileri çok reçetesine baktım bir sürü yan etkisi var o yüzden cedrina bana serequlden daha az yan etkisi var gibi geldi.fikri olan varmı?

Yorum

ben artk cedrina kullanmıorm seroquele gectm doktor cedrinanın orjini seroqueldr dedi tek fark cedrina direk kana karışırken seroquel agır karışıor bu nedenle ucuda daha az zarar verio yavas yavas etkisini gösterio
          Gemiler gibi dünya, gemiler gibi hayat
          Gemiler gibi yıllar, geçip gidiyor, geçip gidiyor...

Yorum

Bi önceki yazımda cedrina hafif demiştim ilk günü öle geldi sonra içtiğim an beni elimi kolumu kaldıramıcak şekle soktu beni.o yüzden seregule geçiş yaptım şu an sereguel kullanıyorum hem xr olduğu için gün içine yayılıyor uyku hali vede zamanla bünyede alışıyor.şu an herşey benim açımdan çok iyi işimide kurdum.iyiki bu sereguel var olmasa halimiz harap.

Yorum

Birde sereguelin hafif uykumsu hal yapması bence benim açımdan iyi akşam içiyorum gün içindeki stresimide alıyor.sabah daha zinde uyanıyorum.

Yorum

İşleniyor...
              X