Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Zyprexa

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Zyprexa

Merhaba Zyprexa kullanıp fayda gören oldumu hiç aranızda ben yeni başladım da o yüzden soruyorum.

organik olmayan psikotik bozukluk

Yorum

teşekkür ederim bilgi için cymbalta,doktor 2 hata içinde fayda etmezse değiştireceğiz dedi.

Yorum

sağolun.inş.

Yorum

geçmiş olsun..umarım ilaç işe yarar..

Yorum

sağolun inş.

Yorum

kilo yaptı..

Yorum

duymak isteyebilceğim en son şeyi söylediniz aycammm umarım bende yapmaz

Yorum

sağolun moral verdiğiniz için

Yorum

ben son 2 senedir psikoz hastalığı nedeniyle kullanıyorum (rexapin: etken maddesi olanzapin, yani aynı ilaç hiçbir farkı yok). bu ilaçtan memnunum. ilk sene 12 kilo aldım, ve biraz uyku yapıyordu, ancak 2. sene aldığım bütün kilolaları verdim. uyku yan etkisi de geçti. bence iyi ilaç. en önemlisi psikozdan kaynaklanan tüm şikayetlerimi geçirdi. ama herkese aynı etkiyi yapmayabilir. Umarım daha iyi olursun,
                    geçmiş olsun.
                    Last edited by canikmata; 13-01-2011, 08:06 PM.

Yorum

çok teşekkürler canikmata deneyimlerini paylaştığın için,ben de etkili olacağı umudu ile kullanıyorum inş. olumlu yönde aşama kaydederim,çok sağol sanada geçmiş olsun.

Yorum

risperdal kullandım 1.5 sene dun dktr zyprexa werdi bakalm nasıl olucak

Yorum

bugun doktora gittim zyprexa kullandıgımı soledım yenıden rapor cıkartıp ilacımı alabilmem için fakat pskotik bozukluklar için zyprexa wermıolar dedı we szfreni olarak rapor çıkarttı . bu işte bi gariplik yoqmu sizce ?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cruel_father View Post
                            bugun doktora gittim zyprexa kullandıgımı soledım yenıden rapor cıkartıp ilacımı alabilmem için fakat pskotik bozukluklar için zyprexa wermıolar dedı we szfreni olarak rapor çıkarttı . bu işte bi gariplik yoqmu sizce ?
                            Sağlık bakanlığının öyle işgüzzarlıkları oluyor bazen. Benim de Tegretol alabilmek için reçeteme Epilepsi yazılması gerekiyor ama tabi bu beni Epilepsi yapmıyor. Hepsi bu.

Yorum

şu anda tek sıkıntım unutkanlık we aşırı dikkat dağınıklığı bide arabayla gittiğim yeri bir daha bulamıorum

Yorum

İşleniyor...
                              X