Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Risperdal ve esmax-

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Risperdal ve esmax-

psikiyatriye gittim ; eskiden zevk aldıgım şeylerden smdi zevk,tat alamıyorum , mutsuzluk halsizlik ; uykusuzluk , kaygı sorunları vs var dedim . dünyayı bana verseler suan mutlu edicek gibi degil dedim . bana esmax 10 mg ve risperdal 1 mg verdi . esmax hakkında zaten fazla bilgi bulamadım fakat risperdal için kusura bakmayın herkes küfretmiş cok yan etkisini aynı zamanda ilacında etkisizligini yazmıslar ben daha ilaca baslamadım ilk bu aksam içicem sizce ne yapmalıyım .; daha cok mahvetmesin beni ?
    1 aydır bu ruh hali içersindeyim nasıl kurtulucam ne yapıcam bilmiyorum hiç gecmicekms gibi geliyor neler önerirsiniz
    Last edited by sedat11; 12-04-2011, 05:41 PM.
    '
    O.O.O

ben 10 yıldan fazla bir süredir risperdal kullanıyorum. çok memnunum. etkiler ve yan etkiler kişiden kişiye çok farklı olabilir ve denemeden anlayamazsın.
    esmax ise cipralex in jeneriği. cipralex için araştırma yaparsan bulursun. depresyon ilacıdır.
    internet bu konuda zararlı oluyor. insanlar internetten ilacı araştırıp yalan yanlış bilgilere kanıyorlar.
    risperdal dünyada milyonlarca kişi tarafından kullanılan çok yaygın bir ilaç. 1mg ise düşük bir doz. güvenle alabilirsin.

Yorum

ben bu aksam içiyorum o zaman ; inş iyi gelir teşekkür ederim
      '
      O.O.O

Yorum

Bende 6 ay kullandım risperdalı öyle yan etkiside olmadı yani.İyi bir ilaç.Düzenli olarak 3 4 ay kullandığında farkı göreceksin

Yorum

ben risperdali 3 ay kullandım, once yarım sonra gunde 1
          herhangi bir olumsuzlugunu gormedim , derdime de care oldu diyebilirim
          I'm "CrAZy" but you like it....! :RpS_cool:

Yorum

risperdal 1.5 mg hayatımı söndürdü ama 1 mg ile uçuyorum. Bulutlar benim hayat benim. Mutluyum ben benim

Yorum

Risperdalı aldınmı evde oturmucaksın arkadaş uyutur . bi etki etki etmesini beklemiceksin oturup. gidiceksin gezceksin işte ozaman bi etki ettiğini farkediceksin bana ilk günden etkisini göstermşti gayet mutlydum herşeyim düzene girdi yemem - uykum mükemmel . yan etkisini neredeyse hiç görmedim

Yorum

degerli yorumlarınız için cok teşekkür ederim ; suanda sadece bir uykusuzluk sorunum var ama oda düzene girecek umarım ; bide kafamdaki su yogunluk gitse dünyalar benimm. yaklasık 1 aydır sanki hergün 10 saat matematik işlemiş gibi kafam yorgn ve dolu. bu beni huzursuz ediyor . mutszlk kaygı sornları vs. yapıyor. psikiyatride buna yönelik bu ilacları yazdı umarım cok iyi gelicek
                '
                O.O.O

Yorum

risperdal uykusuzluk yapabiliyor geceleri.. asırı enerji yuklemesi yaptıgı icin sanırım durdugum yerde duramıyordum ben onu alınca ayaklarımı oynatıp duruyordum yatagın icinde uykum kacıyordu.. ama gecici bir 2 haftaya kadar gecer tahminimce
                  I'm "CrAZy" but you like it....! :RpS_cool:

Yorum

teşekkür ederim öyle yapıcam
                    '
                    O.O.O

Yorum

İşleniyor...
                    X