Duyuru

Collapse
No announcement yet.

wellbutrin 150 mg kullanan var mı

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• wellbutrin 150 mg kullanan var mı

sigarayı bırakmak için doktoruma danıştım. zyban kullanacaktım aslında. o wellbutrin yazdı. bir hafta oldu kullanmaya başlayalı.
    iki gündür sanki başımı tutamıyor gibiyim.
    Kendine yapılmasını istemediğin şeyi başkasına yap; çok zevkli oluyor.

bende bi dönem kullandım yatmaya giince vucudumda kasılmalar oldu çok zor bi durumdu bırakmak zorunda kaldım

Yorum

sevmediğim bi ilaçtır. kullandım ben de. aşırı bir dinginlik veriyor ama bende de titremeler falan yapmıştı. bir süre sonra bıraktım sonrasında titremelerim geçti.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: hira_01 View Post
        sevmediğim bi ilaçtır. kullandım ben de. aşırı bir dinginlik veriyor ama bende de titremeler falan yapmıştı. bir süre sonra bıraktım sonrasında titremelerim geçti.
        evet, ellerimde titreme vücudumun bir muhtelif yerlerinde sürekli seğirmeler oldu. bunlar dayanılabilir durumlar bana göre fakat tuhaf bir biçimde başımı tutamamaya başladım. üç gündür kullanmıyorum ilacı sanırım bugün daha iyiyim; Pc'ye bakabiliyorum

Yorum

yaşlılar nasıl titrer benim de kafam öyle oynuyordu bu dışardan da belli oluyordu rahatsız ediyordu beni psikolojik olarak. iyi olduğuna sevindim hande

Yorum

ben yaşlılardan ziyade hasta tavuklara benzetiyordum kendimi. çaktırmadım kimseye tabii
            teşekkür ediyorum hira

Yorum

ben kullandım 1 ay.bende bir etki yapmadı.

Yorum

değişebiliyor yan etkiler kişilere göre. bıraktım kendime kafama göre. bir sonraki kontrolde söylicim doktoruma

Yorum

Orjinal yazı sahibi: fomento
                  dikkat eksikliği ve depresyon için kullanan var mı ? nasıl ilaç
                  hastasıyız dedeeeeeeeeee

Yorum

benim dayım kullandı ve bıraktı sigaradan tiksindiğini söylüyordu en son.aynı zamanda da bir antidepresandır.

Yorum

ben yeni kullanmaya başladım sabah prozacla beraber gecede uyku için yarım risperdal verdi wellbutrin midemde şişkinlik yaptı1 ay kullanacakmışım sonra dr dozunu 300 mg çıkaracak

Yorum

burada yazan yanetkileri okuyunca şaşırdım
                        wellbutrin koca bir hiç o kadar bilindik ilaç varken neden 2 senelik bir ilacı yazarlar anksiyetemi bile arka plana atıp dikkat eksiliğinin hayatımı ne kadar olumsuz etkilediğini işi bıraktığımı anlattım hadi kırmızı reçetelileri geçtim bari bir modiodal yazar insan resmen kobay olarak kullanıyorlar bizi bu ilaçın ne bir faydası ne de bir yanetkisi var etkisiz eleman aspirin kadar faydası olmayan ama fiyatı yaklaşık 45tl olan kocaman bir hayal kırıklığı

Yorum

Orjinal yazı sahibi: fomento
                          dikkat eksikliği ve depresyon için kullanan var mı ? nasıl ilaç
                          ben de o amaçla kullandım.işe yarıyo gibiydi ama öyle bi mide bulantısı yapıyo ki en fazla 1 hafta dayanabildim :S

Yorum

İşleniyor...
                          X