Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Her ilacın yan etkisi varmıdır ?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Her ilacın yan etkisi varmıdır ?

Merhabalar,

Zeldox'un veya diğer ilaçların uzun süre kullanımında kalıcı hasarlar meydana gelirmi, cevap evetse neler olabilir ? Tecrübeli ardakaşlar varmı ?

Teşekkürler

İlacı üreten firmanın web sitesindende araştırdım.
    Dr.'lada konuştum, bizim şansımızmıdır nedir bilinmez, bizim dr.lar düzgün bilgi vermiyorlar. İlacı dayayıp geçiyorlar. Onun için buradan öğrenmek istedim

Yorum

Zeldox la ilgili olarak linkteki bilgileri okudum, yabancı forumlardanda bakıyorum.
      Eğer bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim. Teşekkürler

Yorum

Her ilacın yan etkisi olur. dikkatli olmak gerekiyor. özellikle karaciğer ve böbreklere yansediyor.

inş. aradığın cevabı bulursunuz.

Yorum

antipsikotik ilaçların antidepresanlara oranla zararları daha fazla, benim bildiğim kalıcı zarar olarak tardiv diskinezi denilen bir durum var. ilacı bıraktıktan sonra da devam edebiliyor kalıcı olarak. tardiv diskinezi yani geç diskinezi, devamlı titremeler olması. fakat bu yüksek dozlarda ve bazı kişilerde ortaya çıkıyor galiba, herkeste olmuyor.
          ATEŞİ TEKRAR ALEVLENDİRMEK İÇİN KIVILCIMLARIN OLMASI GEREKMEZ Mİ? KIVILCIMLAR OLMADAN ATEŞ NASIL ALEVLENİR?

Yorum

@avcımert, @anksiyete2004 verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim.

@anksiyete2004 şu anda böyle bir titreme sözkonusu değil Allaha şükür, peki gelecekte olma ihtimali herkeste aynımı oluyor.

Yorum

tahminimce herkeste aynı oranda olmaz kişiden kişiye bünyeden bünyeye değişir. zaten şuan öyle bir şey yokmuş, olmaya başlarsa eğer doktoruna sorarsın. dediğin gibi bu bir ihtimal sadece. küçük de olsa bir ihtimal bilgin olsun diye yazdım seni korkutmak için değil.böyle zamanlarda elimizi taşın altına koymalıyız. fayda/zarar değerlendirmesi....
              ATEŞİ TEKRAR ALEVLENDİRMEK İÇİN KIVILCIMLARIN OLMASI GEREKMEZ Mİ? KIVILCIMLAR OLMADAN ATEŞ NASIL ALEVLENİR?

Yorum

Uzun yıllardır seroquel,zyprexa,risperdal vs antipsikotikleri kullanıyorum İlk yıllarda cinsel yan etkileri vardı Kurtuldum

Yorum

İşleniyor...
                X