Duyuru

Collapse
No announcement yet.

DİDERAL

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

yok bir tane dedi diye birtane aldım bana bu konuda dideralden başka iyi gelebilecek birşey biliyor musunuz doktoruma gittiğimde söyleyeyim

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Armagan View Post
      yok bir tane dedi diye birtane aldım bana bu konuda dideralden başka iyi gelebilecek birşey biliyor musunuz doktoruma gittiğimde söyleyeyim
      Başka bilmiyorum maalesef.. ama doktor biliyodur, sorarsın..
      Paxili çok övüyorlar sosyal fobi konusunda.. ben kullanmadım.
      Doktoruma bugün yazdırmaya çalıştım yazdıramadım

Yorum

Orjinal yazı sahibi: derinn. View Post
        Başka bilmiyorum maalesef.. ama doktor biliyodur, sorarsın..
        Paxili çok övüyorlar sosyal fobi konusunda.. ben kullanmadım.
        Doktoruma bugün yazdırmaya çalıştım yazdıramadım
        niye yazmamis. paxil siradan bi antidepresan. ha baska bi antidepresan yazmis ha paxil ne farkeder. doktorun artistlik yapmis egosunu tatmin etmis artizzz doktorr. kullanmak istiyorsan ve paran varsa eczaneden al kullan salla doktoru.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: schrödingerinkedisi View Post
          niye yazmamis. paxil siradan bi antidepresan. ha baska bi antidepresan yazmis ha paxil ne farkeder. doktorun artistlik yapmis egosunu tatmin etmis artizzz doktorr. kullanmak istiyorsan ve paran varsa eczaneden al kullan salla doktoru.
          efexor daha etkiliymiş, paxil uyuşukluk yaparmış.. daha güçlü olduğu için yazmamazlık etmedi yani..

Yorum

efexor daha etkiliymiş, paxil uyuşukluk yaparmış.. daha güçlü olduğu için yazmamazlık etmedi yani..
            anladim o zaman artiz doktor demeyelim. ben de efexor kullandim. uzun sure 225 mg kullandim. 74 saat uyuyordum ve sanki 547 saattir uyumamis gibi hissediyordum. her saniye uykum geliyordu ve kafayi ne zaman yastiga koyarsam koyayim uyuyordum. ama doktor daha iyi bilir. bunlar benim tecrubelerim. sf acisindansa da hala sfyim hala sfyim. )))))

Yorum

anladim o zaman artiz doktor demeyelim. ben de efexor kullandim. uzun sure 225 mg kullandim. 74 saat uyuyordum ve sanki 547 saattir uyumamis gibi hissediyordum. her saniye uykum geliyordu ve kafayi ne zaman yastiga koyayim uyuyordum. ama doktor daha iyi bilir. bunlar benim tecrubelerim. sf acisindansa da hala sfyim hala sfyim. )))))
              bende hiç uyku yapmadı aksine normaldekinden daha dinçtim. tabi benimki 37,5 mgcık.. şimdi 75 mg a geçiyorum.
              paxil kullandın mı peki?

Yorum

bende hiç uyku yapmadı aksine normaldekinden daha dinçtim. tabi benimki 37,5 mgcık.. şimdi 75 mg a geçiyorum.
                paxil kullandın mı peki?
                evet bir sure kullandim. bence efexor sfye pek etki yapmadi. paxil daha iyi etki yapti diyebilirim. ama tabii pek cok degisken vardir bu durumun icinde. yaniliyor olabilirim de. ama yanilmiyor gibiyim bence. ))

Yorum

evet bir sure kullandim. bence efexor sfye pek etki yapmadi. paxil daha iyi etki yapti diyebilirim. ama tabii pek cok degisken vardir bu durumun icinde. yaniliyor olabilirim de. ama yanilmiyor gibiyim bence. ))
                  şu an ne kullanıyorsun, kafan pek güzel geldi bana

Yorum

şu an ne kullanıyorsun, kafan pek güzel geldi bana
                    kendi urettigim ozel bir karisim. biraz sodyum biraz potasyum biraz bilmem ne tarifini vermiyim herkeste ayni etkiyi yaratmaz sonucta. ahahahahaha

Yorum

• hı birde unutmadan atarax ım var onuda uyku için vmiştermiştide çok kayıtsız yapıyor bu iyimiş diyip gündüz içmiştim yani ben ilaç düzenimide mahvettim berbat ettim

Yorum

• arkadaşlar anksiyetem var. çarpıntı olduğu vakitlerde dideral alıyorum, her gün değil. ama merak ettiğim bir şey var, bu ilacı her gün içesim geliyor. psikolojik olarak bağımlılık yapması soz konusu mudur?
                        Merdivenlerden çıkarken / Orada olmayan bir adama rastladım / Bugün de yoktu orada! / Keşke, keşke hiç gelmese!

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: grabesmond View Post
                          arkadaşlar anksiyetem var. çarpıntı olduğu vakitlerde dideral alıyorum, her gün değil. ama merak ettiğim bir şey var, bu ilacı her gün içesim geliyor. psikolojik olarak bağımlılık yapması soz konusu mudur?
                          Evet söz konusudur bu hissiyat bende de var. Kaç tane içiyorsunuz merak ettim?

Yorum

• Neyse ilk konu buydu bu ilaç tedavisi kısmına bazı arkadaşlar müdahele etmeli,özellikle aurorix bilen var bilmeyen var,diğer antidepresan ssri , snri , ya da trsiklik denilen grupla kullanırsanız hemen hemen herkesin kullandığı(paxil,cipralex,lustral,anafranil,efexor .........) ölümcül etkileşim yaşarsınız serotonerjik sendrom denilen , bu belirti yüzünden ölenler var,dikkatli olmak lazım yardımlaşacaz derken sıkıntı yaşmayalım.herkese kolay gelsin.

Yorum

İşleniyor...
                            X