Duyuru

Collapse
No announcement yet.

depreks kullananlar yorumlarınzı alabilir miyim?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• depreks kullananlar yorumlarınzı alabilir miyim?

bilgi verir misnz arkadaşlar?

yok mu kimse?

Yorum

depreks prozacın muadilidir. aynı etken madde yani fluoksetin içerir. depreks de kullandım prozac da kullandım. aralarında pek fazla bir fark yok, yan etki bakımından ufak bir fark oldu bende sadece, prozac hafif titreme yapıyor, depreks yapmıyor fakat fayda bakımından arada fark yok. faydası oldu bana, zaten hiç bir ilaçdan mucize beklememek gerekir. bendeki panik atak nöbetlerine faydası çok oldu, ha bu ararda ben panik atak hastası değilim anksiyeteyim panik ataklar da zaman zaman eşlik ediyordu, şimdi o durumlardan kurtuldum, cipralex kullanırken kurtulamamıştım, bence cipralexten üstün bir ilaç. panik ataktan kurtulamayan hastaların mutlaka denemesi gereken bir ilaç. onun haricinde bana bir miktar mutluluk da verdi. bazen sebepsiz gülümsemeler de oluyordu şimdi alıştım bu sebepsiz gülümsemeleri kontrol edebiliyorum. yani sonuç itibariyle iyi bir ilaçtır.
      ATEŞİ TEKRAR ALEVLENDİRMEK İÇİN KIVILCIMLARIN OLMASI GEREKMEZ Mİ? KIVILCIMLAR OLMADAN ATEŞ NASIL ALEVLENİR?

Yorum

teşekkür ederim okb de nasıldır acaba bu ilaç?

Yorum

yeni başladm ben de okb için, kaç günde etksini görürüm peki?

Yorum

merhaba mutluhayat
            5 gün önce bu başlığı açmışsın
            kimse cevap yazmamış... 4 gün sonra sonra yardım çağrını yineleyince ancak gören olmuş
            başlığın muhtemelen forumda "her telden" başlıkları arasında kaybolup gitmişti, neyse ki bunu artık önlemiş bulunuyoruz.

umarım ilaç tedavin etkisini olumlu bir şekilde gösterir.
            çok geçmiş olsun.
            Şuna inanmak lazımdır ki, Dünya yüzünde gördüğümüz her şey kadının eseridir (Mustafa Kemal Atatürk)

Yorum

teşekkür ederim iyimser umarım daha fazla bilgi veren olur...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mutluhayat View Post
                yeni başladm ben de okb için, kaç günde etksini görürüm peki?

arkadaşım bi ay önce kullanmaya başladı....ilk 15 gün hiçbi faydasını göremedim demişti....
                ama şuan çok memnun okbsine de iyi geldi anksiyetesine de.....bir ay sabret inş iyi hissedersin sende....

Yorum

çok teşekkür ederm, en zoru da etki etmesini beklemek... 1 ay çok uzun geliyor...

Yorum

rica ederim....bende öyle düşünüyodum inan ki 4 ay nasıl geçti şuan anlamıyorum.....çabuk geçecek emin ol....
                    ne zaman ii olcam diye beklentiye girme ama...sen iyi hissetmeye de çalış....zaten daha çok bu şekilde tedavi etkili oluyo..

Yorum

umarım hepimiz iyi oluruz

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mutluhayat View Post
                        umarım hepimiz iyi oluruz
                        inşallah.....

Yorum

başka depreks kullanan?

Yorum

depreks konusunda motiveye ihtiyacm var

Yorum

İşleniyor...