Duyuru

Collapse
No announcement yet.

ZYPREXA 10MG VE SEROQUEL 25MG Lütfen Yardım...

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• ZYPREXA 10MG VE SEROQUEL 25MG Lütfen Yardım...

Benim bi sorunum var benim teyzemin bi rahatsızlığı var ve ben ona bakıyorum baska kimsemizde yok.Doktor ona sadece Zyprexa 10mg verdi sadece günde 1 adet gündüzleri alıcaksın demişti ama hasta oldugu zaman babaska biri oluyor uykularında düzensizlikler var uyumuyor sürekli birileriyle konusuyor hayal görüyo zamanında annem ilgilenirdi kendisiyle o zamanlar pek sık hastalanmazdı senede 1-2 kere sadece şimdi ayda 1 oluyor neredeyse annemin dediği tek bişey aklımda uyudugu zaman düzeliyor bende bir halt yedim dün gece ilk defa yatma saatine yakın 25mg Seroquel verdim teyzeme pek uyumasında yardımcı olmadı sadece 4-4,5 saat kadar uyudu bu iki ilacın aynı anda kullanılmasında bir sorun varmıdır ne olur yardımcı olunyada ne yapmamı önerirsiniz hastaneye götüremiyorum suanda çok zorluk çıkarıyor bana...

çok teşekkür ederim en kısa zamanda götüreceğim...

Yorum

25 mg çok düşük bir doz. bir zararı olmaz.

Yorum

seroguel 25 ben her gece yatmadan once alıyorum 1 saat ıçınde gozlerım kapanıyo.uyku yapan bı ılaç bı zararı olmaz merak etme.en kısa zamanda dr a gotur teyzenı..

Yorum

ilacın zararsız oldugunu biliyorum fakat beraberinde kullandıgı bir ilacla bunyede birlesince bi yan etkisi olurmu bilemiyorum o yuzden korkuyorum normal ılacına devam ediyorum fakat hiç ilerleme yok hareketleri arttı uykusuzluk çekiyor hiç uyumuyor dersem abartmamıs olurum arada bi 1-2 saatlik kısa uykuları war okadar su durumda götüremiyorum sadece...

Yorum

zyprexa 10 mg a eşdeğer Seroquel dozu 400mg dır.
            ikisi de atipik antipsikotiktir ve aynı hastalıklarda kullanılırlar.
            hiç uyuyamıyorsa zyprexa 10mg ı tamamen kesip Seroquel 400mg denenebilir.

Yorum

Doktora gitmek en iyi fikir.Ayrıca Zyprexa iyi bir ilaç yaklaşık 3 senedir kullanıyorum.(Uyku ve ağırlık da yapıyor tabi)

Yorum

bende sık sık konusuyorum . akıneton kullanıyoruım . solıan vede . ben şizofrenım . zyrexa da kullandım . uyumak ıcın abılıfy kullanıyorum

Yorum

İşleniyor...
                X