Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Dogmatil kullanan varmı?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Dogmatil kullanan varmı?

Varsa yorumlarınızı alabilirmiyim bana yeni verildi bu ilaç ,

bu ilaç ilk deneyimimle bana bir cevreye kayıtsızlık etkisi yarattı,genis cevrede brileri konuşurken dinlemek istememe ragmen resmen bir hığğğğ burnuyla insanı önüne döndürebiliyor,ayrıca duyma hissim azaldı ,anlama ve konuşma hislerimdede zayıflma var ,ama net iştah yapıyor,

Yorum

ewet,ama iyi bir ilaca benziyor

Yorum

dogmatil kaç mg? dogmatil düşük dozlarda antidepresan etki yaparken, yüksek dozlarda antipsikotik etki yapar.

Yorum

kurt gibi acıktırıyor vlla bni ,

Yorum

dgmatil sülpir , meresa 3 aynı türden bir ilaç ben sülpir ve meresa kulanmıştım doktor ara sıra sıkıldığım bunaldığım zamanlarda içmemi tavsiye etmişti. meresa değil ama sülpir güzel ilaç beni baya sakinleştirdi. cinnet geçirecim zaman içiyordum...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: zanax_89 View Post
              dgmatil sülpir , meresa 3 aynı türden bir ilaç ben sülpir ve meresa kulanmıştım doktor ara sıra sıkıldığım bunaldığım zamanlarda içmemi tavsiye etmişti. meresa değil ama sülpir güzel ilaç beni baya sakinleştirdi. cinnet geçirecim zaman içiyordum...
              sülpirin etkilerinde,hipertansif krizler,okülojir krizler vs flanda var,bende bazen sinirlenip kriz,cinnet felaN geçiriorum hatta genelde dişlerimi sıkıyorum çok kzınca belki sülpir yardım eder

Yorum

Orjinal yazı sahibi: unknownn View Post
                sülpirin etkilerinde,hipertansif krizler,okülojir krizler vs flanda var,bende bazen sinirlenip kriz,cinnet felaN geçiriorum hatta genelde dişlerimi sıkıyorum çok kzınca belki sülpir yardım eder
                bende hiç öyle bişey olmadı ben sakinleştirici niyetine kullanıyordum...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: omerer View Post
                  dogmatil kaç mg? dogmatil düşük dozlarda antidepresan etki yaparken, yüksek dozlarda antipsikotik etki yapar.
                  dogmatil 50 mg kyllanıyorum.

Yorum

bunca 6 yıldır ilaç tedavisi görüorum bu kdar iyi geleceğini tahmin etmemiştim

Yorum

İşleniyor...
                    X