Duyuru

Collapse
No announcement yet.

zyprexa

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• zyprexa

zypexa yı kullanan arkadaşlar ilacı biraz anlatırmısınız bana.ben 15 mg kullanıyorum ilk günler nasıl etki yapıyor,ne kadar zamanda yan etkiler geçiyor,ne kadar zamanda etkisini gösteriyor?

seni uzun zamandır takip ediyorum sertralin çok iyi birisin insanlara yardımcı oluyorsun.inşallah ileride sende sıkıntılarından kurtulursun.ben sosyalleşmeyle ilgili hiç iyi yanını görmedim acaba belli bir süre kullandıktan sonramı gödteriyor etkisini

Yorum

ya birde bende konuşulanları anlayamama var ayrıca bir ortama girdiğimde herkes bana bakıyor gibi geliyor düşüncelerimi okuyorlar gibi hissediyorum.o anda bana birşey sorarlarsa yada muhabbet dönüp dolaşıp bana dönüp beni odak noktası haline getirirse yüzüm kızarıyor.bu durum ilaçlada böyle ilaçsızda

Yorum

bende rexapin kullanıyorum.
        Last edited by canikmata; 26-02-2016, 04:45 PM.

Yorum

Beni hayata döndüren ilaçtır zyprexa. 20 mg kullanarak başladım, aşırı derecede uyku yapar ve içki kullanılmaması gerekir. Ben zyprexayı kullanırken gecede 5 bira, 7 bira, bir 35lik içtiyim olmuştu her defasında biranda masada fişim çekilir gibi olurdum ve küt diye bayılırdım, uzun bir süreden sonra içki içildiyinde o etkiyi yaprığını prospektüsünde okuduktan sonra kullanmayı braktım. içki sorunun yoksa kullanılacak en iyi antipsikotiklerden bir tanesi, birde diğer arkadaşın yazdığı gibi aşırı kilo aldırma özelliyi var. 60 kilioydum 87 kiloya çıktım 1 senede. alışma aşamasında farkedeceğin yan etkileri: beynin alınmış gibi hissedersin, çok uykun gelir, cümle kuramama sorunun varsa tetikleyebilir ki bende bu çok yoğun olmuştu ve destekleyici ilaç olarak akinetonla bu sorun ortadan kalkmıştı, paranoyalar ilk 1 ay artabilir.... Düzenli kullanımdan sonra yan etkiler ortadan kalkar ve pozitif etkilerini görmeye başlarsın o zaman deydi doğrusu dersin, şimdiden geçmiş olsun acil şifalar dilerim.
          M.V.

Yorum

İşleniyor...
          X