Duyuru

Collapse
No announcement yet.

xanax içmeden sosyal ortamlara giremiyorum

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• xanax içmeden sosyal ortamlara giremiyorum

aynen dediğim gibi oluyor benim halim ne olacak böyle nereye kadar xanax?

Ben kalabalığa girdiğim zaman elim ayağım birbirine giriyor ama yinede giriyorum artık rezil oldum olucağım kadar panik halimi herkez öğrenmiştir.bir şey sorucam xanax içtiğin zaman aşırı panik sıkıntı hali yokmu oluyor ve 1 tane içilse ne kadar süre seni soyal ortamlarda rahat ettiyor bu ilaç? senin konunla alakası yok ama cevaplarsan sevinirim.

Yorum

panik hali falan yok oluyormu mesela ben aşırı panik olduğum durumlarda napıcağımı şaşırıyorum otobüs durağında falan beklemek beni öldürüyor ? birde kafa yapan derken uyutmuyor dimi.

Yorum

Sen kafa olmak amaçlı içmişsin.

Yorum

been npıcam bu halde gene taktım

Yorum

Orjinal yazı sahibi: lavender View Post
            been npıcam bu halde gene taktım
            Fazla takma)) Boşver ilacı-milacı... Gir ortama, doğal davran... Önceleri bir-iki hata yapıp, pot kırsan da sonraları açılırsın... Böyle durumlarda ilaçtan fayda bekleme, kendin gibi davran yeter... merek etme arkadaşlyarın seni öyle de seveceklerdir, çekinme...
            Mutluluk;paylaşmaktır...

Yorum

Eskiden o kadar çok taktığım bir konuydu ki bu ...
              O kadar fazla çekingendim ki. Hatırlamak bile istemiyorum o zamanlarımı. İyiki çabalamışım diyorum. Kalabalık bir ortama girerken beynin bir sürü şey türetir yok şöyle olursa yok böyle olursa ya rezil olursam ya bakarlarsa ya gülerlerse ... Yahu elalemin tek derdi biz değiliz ki. Takma kafana. Sen neler düşünüyorsun bak. Onlar nasıl bunu fark edemiyorsa sende onların aslında sana hiç bakmadıklarını , baksalar bile kafalarında başka bir şey olduğundan seni görmediklerini fark edemiyorsun. O yüzden rahat ol. Kimse ay şu ne çirkin giyinmiiiiş , ay ne kokoooş , ay dip boyası gelmiişşş demiyor ki

Yaşam ard arda gelen mevsimlerden oluşur.
              Her insan mükemmel yazların ihtişamına ulaşmak için
              birkaç şiddetli kışa katlanmak zorundadır.
              Ve unutmamak gerekir ki, kışlar asla kalıcı değildir

Yorum

bende çok uzun zman xanax kullandım ,xanax la birlikte rivotril ,alkol felan da çok kullandım.xanax 1 mg lığı içsende çoğu olumsuz düşünceleri ,panikleri,anksiyeteleri ortadan kaldırıyor..mesela ben kız arkadaşlarımla buluşmaya gittiğimde kendi özgüvensizliğimden 1-2 mg xanax alıp gidiyordum..bu çok acizce bişey ama işte bağımlılık ta böyle..
                eskiden sağlık ocaklarından da yazdırabiliyorduk(artık aile hekimliği oldu,yazmıyorlar) xanax ı,ben kutu kutu biriktiriyordum ,depoluyordum . sonra bi baktım günde 10 mg a kadar içmeye başladım ,sonra hastanede gözümü açtım..
                özgven eksikliği olan her insan xanaxı sever ,tabi doz mutlaka artacaktır..

Yorum

ben antidepresan alıyorum bir yıldan fazladır..beynimi uyusturmus galiba..sosyal ortamlara giriyorum ve oylece kendime oyalanıyorum..eskiden niye konusmuyorsun, niye bu kadar soguksun vb vb vb seyler diyecekler diye çok çekinirdim, çok az konustugum zaman kendimi çok kotu hissederdim.......simdi hic umrumda bile olmuyor gidiyorum kendime oturuyorum sonra kalkıyorum bazen hiç konusmadan, dusuncem ise ne dusunuyosunuzsa dusunun çok da tın oluyor..
                  Last edited by kitap; 23-07-2011, 08:11 PM. Reason: lalalalalalalalalalalalalaylaylaylalalylaylalala

Yorum

sereguel içen biri xanax ta kullanbilirmi? doktordan isticem 1 kutu eğer verirse tabi çok zor durumlarda kullanmayı düşünüyorum.

Yorum

bağımlı mı olmak istiyosun?

Yorum

bağımlı mı olmak istiyosun?
                        Bağımlı olmak istemiyorum,ama aynı doz ömür boyu beni sosyal hayatta rahat ettircekse bende artık hayatımı özgürce yaşamak isterim.ama ben buna rağmen sadece en zor anlarımda kullanmak istiyorum.bu alışkanlık yapıcaksa tabi kafamda soru işaretleride oluşucak bilmiyorum valla kesin bir karar veremedim.

Yorum

ben sadece 10 günlüğüne falan içcem sonra bırakcam inş sen içmemeye çalış ne olursa olsun içinde bağımlılık maddeleri var

Yorum

ben sadece 10 günlüğüne falan içcem sonra bırakcam inş sen içmemeye çalış ne olursa olsun içinde bağımlılık maddeleri var
                            Niye 10 günlüğüne içiçen düğün dernekmi var yoksa demek istediğim herhalde bu 10 gün içinde sosyal ortamlarda bulunmanmı lazım? sonuçta 10 gün içtikten sonra yine sosyal ortamlar girme ihtiyacın ve sıkıntıların olucak o zaman içmicekmisinki.

Yorum

ya benim annem kuzenim falan xanax kullanıyordu yok öyle yapıyor yok böyle yapıyor dediler ben içtim hiçbirşey yapmadı bana genelde bu tarz ilaçlar bana etki etmiyor neden acaba ??

Yorum

İşleniyor...
                              X