Duyuru

Collapse
No announcement yet.

ARkadaşlar yardımmm lütfeenn Risperdal!!!

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• ARkadaşlar yardımmm lütfeenn Risperdal!!!

arkadaşlar anksiyete b. için xetanor ve seroquel kullanıorum,bu hastalığa çok taktığım ve çok düşündüğüm için risperdal 0.5 mg eklendi bu akşam başlıcam,ama nette araştırınca çok tırstım,kilo aldırıomuş sanırım çok,yarım dozdada aldırıyomu ve bnaşlar başlamaz iştah açılıomu sonra bide şişmanlayıp kilolarımı takmak istemiyorum,ne olur kullananlar yardım edin beni bilgilendirin bu konuda,yoksA korka korka içerek bi faydasını göreceğimi sanmıyorum bıktımm en kısa zamanda ilaçsız mutlu bir hayata geçmek istiyorummm

kilo aldırdıgı doru bu ilaç sizofren ilacıdır bol uyutur

Yorum

Orjinal yazı sahibi: fatih_baba58 View Post
      kilo aldırdıgı doru bu ilaç sizofren ilacıdır bol uyutur
      bu dozdadamı aldırıyo ve hemen başladığın gibimi kilo almaya başlıyosun :RpS_confused:

Yorum

Risperdalin dozu ve senin yeme alışkanlığına başlı olarak kilo aldırma özelliği var. Ama dikkat edersen kilo almazsın lütfen bunları düşünme ilaçlarını düzenli olarak kullan. Bu tür kuşkularını da doktoruna sorma daha iyi olur

Yorum

Orjinal yazı sahibi: yalnizca View Post
          Risperdalin dozu ve senin yeme alışkanlığına başlı olarak kilo aldırma özelliği var. Ama dikkat edersen kilo almazsın lütfen bunları düşünme ilaçlarını düzenli olarak kullan. Bu tür kuşkularını da doktoruna sorma daha iyi olur
          saol cvp verdiğin için gerçekten aslında araştırmakta bi stres olumsuz etkilerini okudukça bu sefer kendini takip etmeye başlıosun o yan etkilerini yaşıomusun die buda bi takıntı oluo arapsaçına dönüo iş,ama diğer olumsuz şeylerini dikkate almadım risperdalin,sadece zaten biraz kilo problemim olduu için en azından biliyim dedim ona göre yeme şeklimi değiştirirm die

Yorum

dizzy ben düzensiz kullandım yanı ara were were 1 senede en az 4-5 ay risperdal icmısımdır we 10 kilo aldım ilk basladıgında aldırmaz we tartılmassan anlamassın bile bence kullan we aydan aya tartıl cok asırı kılo alıosan bırak derım

Yorum

Orjinal yazı sahibi: fatih_baba58 View Post
              dizzy ben düzensiz kullandım yanı ara were were 1 senede en az 4-5 ay risperdal icmısımdır we 10 kilo aldım ilk basladıgında aldırmaz we tartılmassan anlamassın bile bence kullan we aydan aya tartıl cok asırı kılo alıosan bırak derım
              zaten doktor antidepresanın dozunu arttırdı o etki edene kadar bunu yardımcı olarak kullanıcakmışım uzun süre kullanmıcaksın dedi dktr sen kaç mg kullandın fatih?

Yorum

bı ara 1 mg sora 4 mg sora 2 mg kullandım

Yorum

İşleniyor...
                X