Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Risperdal???

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Risperdal???

Merhaba site halkı,Bugün doktora gittim (okb sorunum var)bana anafranili yanında risperdal verdi.Risperdal için ne dyorsunuz?Nasıl bir ilaçtır?

Antipsikotik bir ilaçtır . Doktorlar okb tedavisinde antidepresanların yeterli olmayacağına karar verdikleri zaman bir antipsikotik ilaç eklerler reçeteye. Risperdali bana da yazmıştı doktor 2000 senesinde ama taşikardi (kalp çarpıntısı) yan etkisine dayanamadım ve ilaç zyprexa ile değiştirildi.

Yorum

hımmm maviyeşil zaten doktor bana dedi inatçı diye okb için,maviyeşil sana bişey soracam sen uzun zamndır yğraşıyorsun bu okb ile neden geçmedi peki seninki bukadar zamnda sence?

Yorum

Risperdal etkili bir ilaç benim duyduğuma göre.İşe yarayabilir..

Yorum

Saol hcancik.Başka riperdal kullanan yokmu

Yorum

Dostum ben kullandım çok iyi ilaçtır bende uyku yapmıştı bırakmak zorunda kalmıştım ama çok rahatlatıyor...

Yorum

Benim daha iyi.Peki etki göstermesi iin ne kadar zaman geçmesi gerekir sence?

Yorum

bendede uyku ve iştah artması yapıyor.

Yorum

yeri deil ama

sigara gibi cinsel isteksizlik yaratıyor risperdal

Yorum

risperdal bende dış dünya ile irtibatı kopardı yanında sormodren di galiba tikler için sanırım risperdal tik yapıyor diyorlar gözkapaklarım kurşun gibiydi kaslarım o seviyede hiçbirşey yapmaya istek kalmadı ben de bıraktım yeni bir dr. gidicem baştan söylicem bana risperdal verme diye

Yorum

ben de kullandım risperdal ve yanında anafranil.
                      Saç koparma gibi bir sorunum vardı. İlaçları kullandıktan sonra sorunum ortadan kalktı. Aşırı uyku yapmasına rağmen, gerçekten etkili bir ilaçtır risperdal. Bir de karabasanın eczanelerde satılan şeklidir.

Yorum

İşleniyor...
                      X