Duyuru

Collapse
No announcement yet.

paxil ve anksiyete

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

Neden paxilde bu kadar ısrar ediyorsun, iyi gelmediyse ilacı değiştirmek için doktorunla görüş. Bu ilacı takıntı haline getirme, sana en iyi gelen ilacı deneme yanılma yoluyla bulacaksın, daha fazla vakit kaybetmenin bir anlamı yok.

Yorum

buarda ben effexoruda bu zaman dilimnde ilk kullandım 1 ay iyi gelmedi yanında dideral aldm baya iyileşmiştim ben dideral zannetim efxoru bıraktım(keşke bırakmasaymışım)2 si birlikte iyimiş sonra dideralle cipalexe başladım 2 ay oda olmadı sonra tekrardan efexora döndüm 225 mg a kadar çıkardım yannda lamictal flnda kullndm hç bi işe yaramadı şimdi azaltıp tekrardan paxile döncem :d hapkolik oldm ice.. bide piskoterapi düşünüorum iyi bi doktor araştırıoyurm bu kaygı bozuklukları için..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: kaygılı insan View Post
        buarda ben effexoruda bu zaman dilimnde ilk kullandım 1 ay iyi gelmedi yanında dideral aldm baya iyileşmiştim ben dideral zannetim efxoru bıraktım(keşke bırakmasaymışım)2 si birlikte iyimiş sonra dideralle cipalexe başladım 2 ay oda olmadı sonra tekrardan efexora döndüm 225 mg a kadar çıkardım yannda lamictal flnda kullndm hç bi işe yaramadı şimdi azaltıp tekrardan paxile döncem :d hapkolik oldm ice.. bide piskoterapi düşünüorum iyi bi doktor araştırıoyurm bu kaygı bozuklukları için..
        bende paxil kullanıyorum anksitiyem yok ama aşırı kaygılandığım zamanlar oluyor gayet iyi geliyor

KuzuZade
        Derdest etti gönlümü serabınla gelen nazarın, n'ola ki aslına rücu etse suret-i nigarın..BeyZade
        BEYNİNİZİ değiştirin , HAYATINIZ değişsin... ( Dr. Daniel G. Amen )
        Psikiyatrik rahatsızlığı olan bu kitabı okusun etkili çözüm bulacaksınız. !

Yorum

İşleniyor...
        X