Duyuru

Collapse
No announcement yet.

cipralex 20mg hakkında

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• cipralex 20mg hakkında

arkadaşlar ben 1 yıldır cipralex 20 mg kullanıyorum ve başladığımda 50 kiloydum şuan 67 kiloyum iştahım arttı kendime hakim olamıyorum.Lustral in iştah kestiğini duydum doğru mu acaba lustral e geçsem zayıflayabilir miyim?

spora başlamayı düşünmez misin? spor cipralex ten çok daha iyi tedavi edici olabilir. özellikle yüzme.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: sinemix35 View Post
      arkadaşlar ben 1 yıldır cipralex 20 mg kullanıyorum ve başladığımda 50 kiloydum şuan 67 kiloyum iştahım arttı kendime hakim olamıyorum.Lustral in iştah kestiğini duydum doğru mu acaba lustral e geçsem zayıflayabilir miyim?
      Cipralexin genellikle kilo yapmaz ama 1 sene içersinde bu kadar kilo almışsan ilacın değiştirilmesi gerekebilir. Lustral ve Prozac kilo aldırmıyor diye biliyorum, en azından ben kilo almadım hatta prozacla epeyce zayıfladım. Kilo problemi olan arkadaşlarım bile prozac kullanmak istedi. Ancak herkesin bünyesine göre değişiyor, yapılan araştırmalarda SSRI grubundaki ilaçlardan kilo yaptığı belirlenen paxilden ve muadillerinden uzak dur.

Yorum

bu ilacı neden kullanıyosunuz bnm erkek arkım da kullanıo. bagımlılık yapar mı? bi de bırakınca yıne asırı ofkelı halıne gcek sızce?erı mı done

Yorum

Dr gittiğimde bana ilaç vermesini söylemiştim fakat mümkün olduğu kadar iştah vs açmasın birde kilo alarak moralim bozulmasın demiştim.XANAX kullandım çok ağır bir ilaçtı yeşil reçete ile satıyorlar.İlaçı içtikten sonra dünya batsa umrunda olmuyor.Fakat bu ilaç konusunda bilinçli olunmalı.Alışkanlık yapabiliyor.İnsan kendi kendinin doktoru olmalı.

Yorum

yaklaşık 4 ay boyunca spor yaptım spor salonunda ama yinede 1 gram bile vermedim ama almadımda 67 kiloda sabitlendim.sanki kiloyu tutan bişiler var ve yemesemde sporda yapsam kilo kaybı olmuyor sanırım ilacı değiştirmem gerekiyor

Yorum

ben ilaçlarla 70 ten 105 kiloya çıktım.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: dehlizberzah View Post
                Dr gittiğimde bana ilaç vermesini söylemiştim fakat mümkün olduğu kadar iştah vs açmasın birde kilo alarak moralim bozulmasın demiştim.XANAX kullandım çok ağır bir ilaçtı yeşil reçete ile satıyorlar.İlaçı içtikten sonra dünya batsa umrunda olmuyor.Fakat bu ilaç konusunda bilinçli olunmalı.Alışkanlık yapabiliyor.İnsan kendi kendinin doktoru olmalı.
                Ne rahatsızlığınız vardı acaba ?

Yorum

İşleniyor...
                X