Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Lustral bilgisi

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• emree
    adlı üyemiz Lustral bilgisi konusunu başlattı

Lustral bilgisi

bugün dr ye gittim lustral verdi 1 yıl önce paxsil kullandım beni duygusuz tepkisiz açıkcası salak yaptı önceden daha heyacanlı daha canlıydım sanki her şeyimi alıp süpürdü sanki...

dr ye bunları anlattım kullan dedı 10 dk anca dınledı beni.psıkologlada görrüştüm o da düşünce yönünden bazı şeyler söyledi.ilaç kullanıp daha kötüolmaktan korkuyorum.bir tanede eft terapisti buldum ilaç kullanmadan eft terapisi görsem inannın kafam çok karışık....

• emree
    replied
    Orjinal yazı sahibi: sickness View Post
    evet ne oldu ki
    dr mi önerdi bunu yoksa kendin mi kullanıyosun

Leave a comment:

• ezolog
    replied
    evet ne oldu ki
    bendede anksıyete oldugunu dusunuyorum bazı belıtılerı uyuyr belırtılerını yazabılırmısın ayrıca dıderal nasıl bı ılac işe yarıyormu?

Leave a comment:

• sickness
    replied
    Orjinal yazı sahibi: ezolog View Post
    bişey soracam anksıyete ıcınmı kalp ılacı dıderalı kullanıyrsun
    evet ne oldu ki

Leave a comment:

• ezolog
    replied
    arkadaşım ben 2 gündür dideral diye bir ilaç kullanıyorum. anti depresan bile değil kalp ilacı. ama anksiyeteye çok iyi geliyor. 2 gündür kuş gibiyim havalarda uçuyorum resmen. ne sinir kaldı ne stres. hayatımda sürekli stresle ve korkudan yaşamaktansa heyecanımı kaybederim daha iyi.
    bişey soracam anksıyete ıcınmı kalp ılacı dıderalı kullanıyrsun

Leave a comment:

• sickness
    replied
    Orjinal yazı sahibi: emree View Post
    onları ben zaten yaşıyorum paxsil kullandım 1 yılı aşkın şu an aynıyım tepki bile vermiyolrum demekkı ortak özellikleri.pek kullanmayı düşünmüyorumm açıkcası terapi alıyorum salı eft terapim var sonuları sizlere yazacamm sonuca göre ilaça başlıcam ilaç beklemede şu an.düşüncelerim çok olumsuz ilaç düşüncelere etki etmezz.sinir sistemini düzenler vss
    arkadaşım ben 2 gündür dideral diye bir ilaç kullanıyorum. anti depresan bile değil kalp ilacı. ama anksiyeteye çok iyi geliyor. 2 gündür kuş gibiyim havalarda uçuyorum resmen. ne sinir kaldı ne stres. hayatımda sürekli stresle ve korkudan yaşamaktansa heyecanımı kaybederim daha iyi.

Leave a comment:

• emree
    replied
    Orjinal yazı sahibi: camomiles View Post
    6 ay kadarr bende kullandım sinirlendiğim şeylere daha sakin kalmamı sağladı bazen sinirlenmem gerekse bile sinirlenmiyordum. uyuyamadığım dönemlerdi ağlamaktan uyuyamıyordum uyuyabilmemi sağladı.
    onları ben zaten yaşıyorum paxsil kullandım 1 yılı aşkın şu an aynıyım tepki bile vermiyolrum demekkı ortak özellikleri.pek kullanmayı düşünmüyorumm açıkcası terapi alıyorum salı eft terapim var sonuları sizlere yazacamm sonuca göre ilaça başlıcam ilaç beklemede şu an.düşüncelerim çok olumsuz ilaç düşüncelere etki etmezz.sinir sistemini düzenler vss

Leave a comment:

• camomiles
    replied
    6 ay kadarr bende kullandım sinirlendiğim şeylere daha sakin kalmamı sağladı bazen sinirlenmem gerekse bile sinirlenmiyordum. uyuyamadığım dönemlerdi ağlamaktan uyuyamıyordum uyuyabilmemi sağladı.

Leave a comment:

• emree
    replied
    ben de takıntı sosyal kapalı alan fobileri var bilmıyorum işe yarıcak mı

Leave a comment:

• elifnurr
    replied
    takıntı yani okb hastalığım var. onun için kullandım. Çok faydasını gördümş bazı takıntılardan kurtuldum..
    Yine var takıntılarım ama tedavı alıyorum
    sızın yazdığınjız paxıl ılacı gıbı duygusuzlık falan yaratmadı lustral bende
    bırde netden arasdırdım antıdepresyon ilaclar içinde en az yan etkısı olan ılaclardan bırı olduğunu oyrendim.
    şunuda soyleyim lustral bır cok sınırsel hastalıkda kullanıla bılen ılacdı
    lüstral kullandığınız ılk 3 haftadan sonra tedavi etkısını gostermeğe başlar...

Leave a comment:

• emree
    replied
    Orjinal yazı sahibi: elifnurr View Post
    lüstralı bende kullanıyorum. memnun kaldığım bir ılac.
    hangi amaçla kullandınız ne kadar etkılı yrd olurmusunuz karar aşamasındayımm

Leave a comment:

• elifnurr
    replied
    lüstralı bende kullanıyorum. memnun kaldığım bir ılac.

Leave a comment:

• x1980
    replied
    az öz sekilde bahset derim sana.

Leave a comment:

• emree
    replied
    Orjinal yazı sahibi: x1980 View Post
    ben pek iyi sayılmam dostum yaa. kafam allakbullak ama yaz yardımcı olabileceğim bişey varsa yaparım.
    yazdım..........

Leave a comment:

• x1980
    replied
    Orjinal yazı sahibi: emree View Post
    dostum paxsil kullandım ınan degersız duygusuz heyacansız oldum salak gıbı yani aynı olmak ıstemıyorum benimdüşüne yapısında sorun var bence...kafam çok karışıkk sorunlar çok uzun ozelden sana yazabılırm ıstersen buraya yazdım kımse okumadı okumasını da beklemıyodum zatenn herkesın kendı sıkıntısı kendıne yetıyorr
    ben pek iyi sayılmam dostum yaa. kafam allakbullak ama yaz yardımcı olabileceğim bişey varsa yaparım.

Leave a comment:

İşleniyor...
X