Duyuru

Collapse
No announcement yet.

paxil kullanıyorum

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

Selam kader arkadaşlarım ya da ne dersenız deyın işte...

Ben de ciddi anksiyete, sosyal fobi, kızarma, terleme, herşeyi problem haline getirme, dudaklarını yeme, ayak titretme gibi gibi gibi birçok artık kronikleşmiş problemler var idi. Daha önce çok antidepresan kullandım. Ancak PAxil' i dünyada keşfeden kişiyi bulursam ellerini öperim yanı o derece. Çok memnunum yaklaşık 6 ay falan oldu. kullanmaya başlayalı. ,Benim sorum şu olacak:

Ben ilacı tam ne zaman kullanmaya başladıgımı bılmıyorum not etmemişim. Bunu öğrenme şansım var mı sgk dokumunden falan...
    Bir diğer konu ne kadar süre ile kullanacağım. Bana kalsa ömür boyu kullanırım bu ilacı ama bırakmak da gerekıyor hanı...
    Bir de acaip uyku yapıyor. İş hayatım olumsuz etkilenıyor. Bunu nasıl çözebılırım??

Atlanmaması gereken ve ciddi derecede konuşulması gereken bır konu daha ''Acaba biz gerçekten problemlımıyız? Yani kafaya taktıgımız şeyler cidden gereksiz mi? Yoksa ,Biz doğru olanı yapıyoruz kafaya takmakla çünkü gerçekten ciddi problemler de, ama ilaç sayesinde duygusuzlaştırılıyormuyuz???''

Tecrübeli arkadaşlarımdan destek gelırse çok mutlu edersınız benı... Kalın sağlıcakla...
    Last edited by azzaro83; 15-04-2012, 06:38 PM.

Yorum

Paxile tekrar başlıyorum. Sabahları uykulu olmak bazen çok gereksiz konuşmak vb sorunlar yüzünden bırakmıştım.

Paxil kullandığım zaman dünyanın en hazırcevap takır takır insanı oluyorken kullanmadığım zaman kafamı toparlayamıyorum son bir kaç gündür haklı olduğum konularda hazırcevap olamamam yüzünden epey sorun yaşadım Bu yüzden başlıyorum paxile.
      I'm fine. I'm just not happy.
      G.House

Yorum

Paxile tekrar başlıyorum. Sabahları uykulu olmak bazen çok gereksiz konuşmak vb sorunlar yüzünden bırakmıştım.

Paxil kullandığım zaman dünyanın en hazırcevap takır takır insanı oluyorken kullanmadığım zaman kafamı toparlayamıyorum son bir kaç gündür haklı olduğum konularda hazırcevap olamamam yüzünden epey sorun yaşadım Bu yüzden başlıyorum paxile.
        I'm fine. I'm just not happy.
        G.House

Yorum

İşleniyor...
        X