Duyuru

Collapse
No announcement yet.

paxil kullanıyorum

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• paxil kullanıyorum

bende anksiyete, okb, sosyal fobi ve depresyon var. Paxil kullanmaya başladım. 6. gün oldu. 2. Gün kendime güvenim vardı ama anksiyete devam ediyordu. Bugün ise anks.da durgunlaşma var. İyi hissediyorum. Bunu paylaşmak istedim. Ama yalnız ilaca bağlı kalmıyorum. Öyle yani.

ben zaten normalde aşırı dikkati dağılan bi insanım. 10 dk dan fazla oturup ders çalışamam yani bunu ben anlayamam dikkatim daha iyi diyebilirim. Takıntılarımı aklıma getirmediği için heralde ve zihnim açık

Yorum

Orjinal yazı sahibi: sickness View Post
      bende anksiyete, okb, sosyal fobi ve depresyon var. Paxil kullanmaya başladım. 6. gün oldu. 2. Gün kendime güvenim vardı ama anksiyete devam ediyordu. Bugün ise anks.da durgunlaşma var. İyi hissediyorum. Bunu paylaşmak istedim. Ama yalnız ilaca bağlı kalmıyorum. Öyle yani.
      geçmiş olsun paxsili 1,5 yıl kullanmış biri olarak etkili bir ilaç faydası olacaktır sana 3-4 aydan sonra etkisini daha iyi gösteriyor.sosyal fobiyi bu ilaçla yüzde 60-70 yendım dıyebılırım ımkanın varsa ılaçla bırlıkte terapide almanı tavsıye ederım benım ımkanım olmadı keşke olsaydı daha iyi tedavi oluyor.

Yorum

buspon sizce nasıl bir ilaç almayı düşünüyorumda doktor dan da izin var sizce nasıldır ?

Var Tabi benimde yaslı sözlerim
        Akar Kanı cennetin bekledikleri
        Atar Gibi kalbime girmek İstedi
        Kendimi Kabrime Gömmek İstedim...

Yorum

çıldırdım arkadaşlar. tek kelimeyle çıldırdım zıvanadan çıktım bugün. serotonin hormonu bünyemde en son derece salgılandı. koşu bandında biraz koşiyim dedim. biraz kondisyonumda vardı. 1 kilometreyi 5 dk da koştum. sonra bişeyler oldu. koşu bandının üstünde kolbastı oynamaya başladım bildiğin oynadım ya mutluluktan ayaklarım yerden kesilecekti. sonra indim aşağı 10 metrekarelik oda da oynamaya başladım yarım saat deliler gibi oynadım. apaçi gibi. dualarım kabul oldu dedim. sonra banyoya girdim allahım o ne banyo. ben hayatımda böyle banyo almadım. başladım bu sefer de duşakabinde oynamaya. duvarları öpüyorum. duşakabini öpüyorum şarkılar türküler söylüyorum. kurtuldum kardeşlerim kurtuldum. allahım sana şükürler olsun)))))))))

Yorum

çıldırdım arkadaşlar. tek kelimeyle çıldırdım zıvanadan çıktım bugün. serotonin hormonu bünyemde en son derece salgılandı. koşu bandında biraz koşiyim dedim. biraz kondisyonumda vardı. 1 kilometreyi 5 dk da koştum. sonra bişeyler oldu. koşu bandının üstünde kolbastı oynamaya başladım bildiğin oynadım ya mutluluktan ayaklarım yerden kesilecekti. sonra indim aşağı 10 metrekarelik oda da oynamaya başladım yarım saat deliler gibi oynadım. apaçi gibi. dualarım kabul oldu dedim. sonra banyoya girdim allahım o ne banyo. ben hayatımda böyle banyo almadım. başladım bu sefer de duşakabinde oynamaya duvarları öpüyorum. duşakabini öpüyorum şarkılar türküler söylüyorum. kurtuldum kardeşlerim kurtuldum. allahım sana şükürler olsun)))))))))
            çok eğlenceli ama hep böyle devam edecek zannetme, hayal kırıklığı olmasın (:

Yorum

Orjinal yazı sahibi: fincan View Post
              çok eğlenceli ama hep böyle devam edecek zannetme, hayal kırıklığı olmasın (:
              bak görüyonmu şimdi, nazar değdirdim kendime. bazı şeyler devam ediyo ama onlar da geçecek inş. daha 6. gündeyim bismillah

Yorum

bak görüyonmu şimdi, nazar değdirdim kendime. bazı şeyler devam ediyo ama onlar da geçecek inş. daha 6. gündeyim bismillah
                zaman tanı kendine, hedefin en iyiye ulaşmak değil daha iyiye doğru gitmek olsun

Yorum

bende 2 aydır paxil ve 10 gundur de paxera kullanıyorum halen daha fazla bi işe yaramadı tam olrak ne zaman yarar çok zor durumdayım

Yorum

Orjinal yazı sahibi: kaderx View Post
                    bende 2 aydır paxil ve 10 gundur de paxera kullanıyorum halen daha fazla bi işe yaramadı tam olrak ne zaman yarar çok zor durumdayım
                    Bu tamamen sana bağlı. İyileşmeyi çok istemen lazım ve kendini sürekli motive et bunu sağlayan müzikler dinle ve spor yap. Ben 1. Haftada süper etki gördüm çünkü başka şeyler de yaptım

Yorum

arkadaşlar sakın paxil kullanmayın ben kullandım daha kotu oldum o ilacı aldığımdaa resmen içim titredi bütün organlarımın titterediğini hissettim .

Yorum

Orjinal yazı sahibi: dilekceyda View Post
                        arkadaşlar sakın paxil kullanmayın ben kullandım daha kotu oldum o ilacı aldığımdaa resmen içim titredi bütün organlarımın titterediğini hissettim .
                        kişiden kişiye farklı etki gösteriyor önceki araştırmalarımda kullanan kişilerin yorumları bu yöndeydi. Bende bu ilacı 3-4 ay kullanan biriyim ve çok faydasını gördüm.

Yorum

çok esniyorum. çok uykum varrrr:S

Yorum

paxil ter yapar mı?

Yorum

sickness evet çok esnetıyor

Yorum

İşleniyor...
                              X