Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Cipralex yardım lütfen

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• cheleby
    adlı üyemiz Cipralex yardım lütfen konusunu başlattı

Cipralex yardım lütfen

İyi günler.Ben 6-7 aydır cipralex 10 mg kullanıyorum.Bırakmak için doktora gittiğimde paketin içinde son ilacı yarın yarım bırakmamı söyledi.Ben 1 hafta felan bu şekilde kullandım.2 gün içmedim ve başım aşırı dönüyor.Biraz da mide bulantısı.1 hafta sonra vizelerim var ve ilacım bitti bitecek.Bu baş dönmesine ne yapabilirim.Lütfen yardım edin.

• Zulliger
    replied
    Orjinal yazı sahibi: cheleby View Post
    İyi günler.Ben 6-7 aydır cipralex 10 mg kullanıyorum.Bırakmak için doktora gittiğimde paketin içinde son ilacı yarın yarım bırakmamı söyledi.Ben 1 hafta felan bu şekilde kullandım.2 gün içmedim ve başım aşırı dönüyor.Biraz da mide bulantısı.1 hafta sonra vizelerim var ve ilacım bitti bitecek.Bu baş dönmesine ne yapabilirim.Lütfen yardım edin.
    Yoksunluk Sendromu. Anti depresanların bırakılması durumunda, bazı bünyelerde görülür. Hatta Efexor'un bu konuda meşhur bir şöhreti var. Bir süre sonra geçicektir, ancak seratonin seviyen düşükse eski rahatsızlıkların yeniden nükseder.

Durumunun çok kötü olduğunun farkındayım, ancak kışın başlangıcında insanların seatonin seviyesi genellikle düşer, bu aylarda ve özellikle sınavlardan önce ilacını bırakman uygun olmayabilir.

Leave a comment:

• iyimser
    replied
    katılıyorum, mutlaka doktorunla konuş.

çok geçmiş olsun.

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    bu konuyu mutlaka doktorunla konuş

Leave a comment:

İşleniyor...
X