Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Seraquel XR200,lithuril,welbutrin 300 kullanan arkadaşalr....

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Seraquel XR200,lithuril,welbutrin 300 kullanan arkadaşalr....

Seraquel XR 200,Lithuril 100 mg,Welbutrin 300 sıkıntı oluncada nervium ve xanax 0,5...arkadaşlar bu ilaçları ben bipolar bozukluk ve ağır depresyon için kullanıyorum.daha 1 ay bile olmadı bu ilaçlara başlayalı.sürekli ilaç değiştirmekten bıktım artık.çünkü hiçbir ilaç fayda etmiyor bana.şunu merak ediyorum.bu ilaçları kullanıpta faydasını gören veya yan etkisiyle karşılaşan varmı.faydasını görenler nekadar süredir kullanmışlar.bu konuda sizlerden bilgi istiyorum.SAĞLIKLI GÜNLER...

Geçmiş olsun begum. Bende bipolarım, ancak bu kadar ilaç kullanmıyorum. Mani atakların çokmu yoğun,psikoz yaşıyormusun ? Hem lityum kullanıyorsun hemde yanında bir antipsikotik. Wellbutrin farklı yapıda bir antidepresan, noreadrenalin ve dopamin gerialımını inhibe eder. Diğer antidepresanların çoğunluğu seratonin üzerinde etki ediyor.

İlaçların etkisini kullanmadan bilemezsin, ancak seraquel ve wellbutrinin yaptığı etkilere dikkat et, çünkü antipsikotiklerin bir kısmı depresyona yol açıyor.

Yorum

bende seroquel XR 400 mg ,efexor 150 mg ,solian 400 mg kullanıyorum..seroquel xr güzel ilaç bence ,akşam alıyorsun diğer gün akşama kadar sakin geçirmemi sağlıyor..bu XR olayı yeni çıkmış ,bence iyi ilaç...

Yorum

Zulliger tşk ederim.aslında mani atak değilde psikoz ve depresyon dönemlerim çok yoğun oluyor.ayrıca ruhsal sıkıntım çok olduğu zaman sakinleştiricide alıyorum.artık ilaçlar bana etki yapmıyor.bünyem öyle bi alışmışki ne kadar ağır ilacıda alsam hiçbir etki sağlamıyor.yani ben şuan boşuna ilaç yutuyorum...

Yorum

[QUOTE=MEPHISTOFELLES;274190]bende seroquel XR 400 mg ,efexor 150 mg ,solian 400 mg kullanıyorum..seroquel xr güzel ilaç bence ,akşam alıyorsun diğer gün akşama kadar sakin geçirmemi sağlıyor..bu XR olayı yeni çıkmış ,bence iyi ilaç...[/QUOTE
          ya ben anlamıyorum.bendemi bi sorun var ilaçlardamı.ya başkalarına etkisini gösteren ilaçlar bana gelince hiçbi işe yaramıyor.kafayı yiyecem artık ya....

Yorum

begüm işe yaramadığını iddia ediyorsan daha yüksek dozunu kullan..başta sıkıntı yapabilir ama 1-2 ay düzenli kullanırsan eminim fayda sağlayacaktır....

Yorum

seregual bana ters tepki verdi.lamiktal 100 mg kullanıyorum pek iyi geldiği söylenemez
              bu doktora gittim dozu artırdı ne olacak böyle bilmiyorum.
              bu bayramı hasıl atlatıcam bilmiyorum

Yorum

ilaçlardan kurtulun sporla tanışın

Yorum

Orjinal yazı sahibi: sickness View Post
                  ilaçlardan kurtulun sporla tanışın
                  onuda denedim.bi süre spor merkezine yazıldım.1 ay zor dayandım.gerçi o 1 ay sürekli gittiğimde söylenemez.yani beynindeki düşünceleri değiştirmediğim sürece ne yapsam fayda etmez bana bunuda biliyorum...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: MEPHISTOFELLES View Post
                    begüm işe yaramadığını iddia ediyorsan daha yüksek dozunu kullan..başta sıkıntı yapabilir ama 1-2 ay düzenli kullanırsan eminim fayda sağlayacaktır....
                    seraquelin yüksek dozunu denedik.günde seraqueli 1200mgde aldım.normalde uykudan kafamı kaldırmam lazımken bana tınlamadı bile.zaten bayramdan sonra kontrole gittiğimde konuşacam bunları.gerekirse beni hocasıyla görüştürsün.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: depresyondayım View Post
                      seregual bana ters tepki verdi.lamiktal 100 mg kullanıyorum pek iyi geldiği söylenemez
                      bu doktora gittim dozu artırdı ne olacak böyle bilmiyorum.
                      bu bayramı hasıl atlatıcam bilmiyorum
                      bizim gibi insanlara bu bayram zehir oluyor ne yazıkki.eve misafir gelmesini istemezsin,kalabalık ortama giremezsin,büyüklerine bayramlaşmaya zorla gidersin,insanlarda o çoşkuyu sevinci gözlerindeki ışıltıyı görünce sen birkez daha kahrolursun.bu bayramlar,özel günler bizlere göre değil be....

Yorum

İşleniyor...
                      X