Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Anafranil kullanan nolur gelsin

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Anafranil kullanan nolur gelsin

Beyler bu nasıl bi haptır. 2 aydır ne özgüvenim varsa yok etti . çok korkak çekingen biri oldum. takıntılar da düzelme yok. 10 miligram kullanıyordum. hatta yanında prozac içiyordum ama maşallah prozac bile etkisini gösteremedi bunla birlikte. sizde de bu oluyor mu yoksa 25 mg çıkmam mı lazım ? bu arada tansiyonum dakikada bir düşüyor gözlerim kararıcak gibi hergün bunu yaşıyorum beyler yan etkileri kesin ama bu nasıl bişidir

Editoktorumun kararıyla Lustral ve rilepti de geçtim. konu kapanabilir herkese teşekkür ederim tekrardan.
    Last edited by endoplazmik; 04-01-2012, 01:55 PM.

doktor kontrolünde içmiyo musun.ilk aydan sonra genelde 25 mg a çıkarıyolar zaten.ama çok etkili ve yan etkileri fazla olan bir ilaç.ya da bende yan etkileri çok olmuştu.ama faydasını gördüm ben.özgüven eksiltmek yerine tam tersi artırmıştı.duyarsızlaşmıştım desem daha doğru olur.ama prozac da kullandım anafranille beraber değil ama.prozac beni mahfetti.nerdeyse intihar edicektim.aşırı zayıfladım ve yaşama sevincimi sünger gibi emdi.her ilacın her insanda etkisi farklı olabiliyor.eger okb için kullanıyosan bu ilaçları doktoruna danış ve anafranille beraber farklı bir ilaç kullanmayı dene.anafranil sayesinde ben okb i yendim.2 yıl faverinle beraber kullandım ve beni hiç olumsuz etkilemeyecek derecede az takıntılı bir insanım ki bazı takıntılarımdan eser kalmadı.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: dtnurcan View Post
      doktor kontrolünde içmiyo musun.ilk aydan sonra genelde 25 mg a çıkarıyolar zaten.ama çok etkili ve yan etkileri fazla olan bir ilaç.ya da bende yan etkileri çok olmuştu.ama faydasını gördüm ben.özgüven eksiltmek yerine tam tersi artırmıştı.duyarsızlaşmıştım desem daha doğru olur.ama prozac da kullandım anafranille beraber değil ama.prozac beni mahfetti.nerdeyse intihar edicektim.aşırı zayıfladım ve yaşama sevincimi sünger gibi emdi.her ilacın her insanda etkisi farklı olabiliyor.eger okb için kullanıyosan bu ilaçları doktoruna danış ve anafranille beraber farklı bir ilaç kullanmayı dene.anafranil sayesinde ben okb i yendim.2 yıl faverinle beraber kullandım ve beni hiç olumsuz etkilemeyecek derecede az takıntılı bir insanım ki bazı takıntılarımdan eser kalmadı.
      Prozac la birlikte Anafralin verdi bana da. Zaten uyuyamadığım için vermişti bir süre bıraktıraacktı. Ben ise anti depresanlardan bıkmıştım haplar geçici etkidir. Prozacı bıraktım. Bari anafranil şu OKB ye yardım etsin diye kullanıyorum.10 mG deyim çok korkak biri oldum çıktım. Doktora gitsemm sağlık ocağındaki prozaca tekrar başlatcak eminim.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: endoplazmik View Post
        Prozac la birlikte Anafralin verdi bana da. Zaten uyuyamadığım için vermişti bir süre bıraktıraacktı. Ben ise anti depresanlardan bıkmıştım haplar geçici etkidir. Prozacı bıraktım. Bari anafranil şu OKB ye yardım etsin diye kullanıyorum.10 mG deyim çok korkak biri oldum çıktım. Doktora gitsemm sağlık ocağındaki prozaca tekrar başlatcak eminim.
        hangi ilaca başlatıp dozunu ne yapar bunlar doktorunun bileceği iş.biz burdan ne yazsak boş veya yanlış olur.ama anafranil kullanan birinden fikir almak istiyosan özetle ben okb için kullandım ve faydasını gördüm kullandığıma değdi

Yorum

İlk defa duydum anafranilin bu kadar yan etkisini bende okb rahatsızlığı var ama hiç bende böyle yan etkileri olmadı 75 mg kadar kullandım bende şuan 35 mg içiyorum inin bende çok faydası oldu 1.5 seneye yakındırda kullanıyorum seninki birde çok düşük bir doz eğer okb ise rahatsızlığın sabret ilk başlarda ilaçlar insanı robot gibi yapıyor ama inan sonra geçiyor 3-4 ay sabretmen şart ondan sonra yavaş yavaş rahatlıyorsun bu hastalığı yaşamış biri olark tavsiyem sabret.

Yorum

10 ve 25 mg anafranil çok düşük dozlar. tamamen etkisizdir. sadece biraz uyku verebilir ve biraz da plasebo etkisi olabilir.
            anafranilin major depresyonda etkili dozu 150mg dir. minimum dozu olan 50mg ise hafif depresyon içindir.
            anafranil antidepresandır ama OKB için de çok etkilidir. OKB dozlarından emin değilim ama sanırım depresyon dozları gibidir yani 10 ve 25 OKB için de tamamen etkisizdir.
            anafranildeki en önemli problem trisiklik antidepresan olduğu için yan etkilerinin fazla olmasıdır.

Yorum

Çok teşekkür ederim gerçekten çok yardımcı oldunuz. Yarın psikiyatriste gideceğim artık. Sadece bana dozunu söylesin yeter. Yanında ilaç vermez umarım. Prozac falan verirse kabul etmem. Yararını da gördüm zararını da. Anaf prozac kadar ağır değil çok şükür . Bu aralar depresyonda var zaten. Kaygı bozukluğunu bile saymıyorum. Özellikle Şu OKB iyileşsin onla birlikte SF de depresyon da düzelir. yaygın anksiyeteyi ise idare edeceğiz.

Yorum

Kullandığın ilacı, kullanmış olan insanların fikrini alman güzel.Ama sakın doz artışını, ilacı kesmeyi, azaltmayı doktorunla birebir görüşmeden yapma.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: endoplazmik View Post
                  Beyler bu nasıl bi haptır. 2 aydır ne özgüvenim varsa yok etti . çok korkak çekingen biri oldum. takıntılar da düzelme yok. 10 miligram kullanıyordum. hatta yanında prozac içiyordum ama maşallah prozac bile etkisini gösteremedi bunla birlikte. sizde de bu oluyor mu yoksa 25 mg çıkmam mı lazım ? bu arada tansiyonum dakikada bir düşüyor gözlerim kararıcak gibi hergün bunu yaşıyorum beyler yan etkileri kesin ama bu nasıl bişidir

Editoktorumun kararıyla Lustral ve rilepti de geçtim. konu kapanabilir herkese teşekkür ederim tekrardan.
                  anafranil alanında cok etkili bir ilaçtır.zaten geniş bir kullanım alanı vardır.yan etkisi coktur fakat cok etkili bir ilaçtır.lustral anafranile göre cok nzayıf bir ilaç tabi bu kişiden kişiye ve hstalık tipine gore değişir..ben risperdal ve anafranil kullanıyorum.okb için verdi doktor işe yarıyo.tam etki için 2 ay bekleyin..
                  Aşk başlamadan güzel,
                  Kalplerde heyecan
                  Bakışlarda korku olduğu zaman güzel...
                  Birbirimize sezdirmemek için çırpınış,
                  Başkaları görmesin diye çabalayış,
                  Gözlerim gözlerinin mavisine değdiği zaman...
                  Aşk başlamadan güzel....

Yorum

10 ml cok duşuk doz
                    lustralla beraber Anafranil alıyorum bende. evet yan etkılerı cok bazen dayanılmaz oluyo.
                    Yan etkılerının coğunu yaşadım. bir hallunasyon gormedıyım kaldı...
                    bir kere bırakdım. 2 ay sonra mecbur kalıb tekrar başladım. OKB-de en etkili ilacmış.
                    Zamanla yan etkılerıne vucud alışıyo ,ama bır kac yan etkısı yinede kalıyomuş..
                    neyse... İnşAllah kurtuluruz bir gun bu ilaclardan...
                    Last edited by elifnurr; 08-02-2012, 03:56 PM.
                    Vefa, vefa…Ey vefalıların en vefalısı!
                    Vefayı veren Sen’sin.Vefalı da Sen…
                    Ya bizde vefa…

Ne gelen vardı, ne giden. Rıhtımlar tenhaydı. Hiç mi kalmadık anlaşılamamanın yalnızlığında? Ah, sabırla bekleyebilseydik gönül! Her zaman hazır bulacaktık kıyıdaki yelkenliyi. Görememişsek körlüğümüzdendir...

Yorum

İşleniyor...
                    X