Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Xanax (acil destek)

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Xanax (acil destek)

Arkadaşlar;

27 yaşındayım ve hayatımda psikolojik yahut depresan ilaçları gibi konularla geçtiğimiz yıl panik atak rahatsızlığımla tanıştım.
    Geçtiğimiz yıl Mersindeydim Ünv son sınıf öğrencisiydim ayrıca çalışıyordumda O dönemde doktora gittiğimde bana xanax 1mg ilacını verdi 15 gün kullandım ve kendimi artık çok iyi hiisetiğim için bıraktım aradan 9 -10 ay geçti bir iki haftadır o şikayetler yine başladı yani kabus geri döndü şimdi Ankaradayım yeni hayat kuruyorum burda kendime fakat o ilacı eczacılar yeşil reçetesiz vermiyorlar Mersinde sosyal güvence öğrencili felan hizmetlerden yararlanıyorduk.Şuan için burda oda mümkün değil. parayla zaten alamıyorsun ilacı...

Sizlerden ricam XANAX ı alabilmenin hiçbir yolu yokmu yahut bu ilacı alamasam dahi aynı nitelikde eczaneden alabileceğim başka bir ilaç varmı arkadaşlar. ??? Bana bu konu hakkında bilgi verebilirmisiniz.?
    O günlere dönmek istemiyorum

selam

ben hikayeni pek inandırıcı bulmadım ama ankaradaki herhangi bir sağlık ocağına kimliğinle başvurduğunda sağlık güvencen olmasa dahi bakılabilirsin. en kötü 10 ytl filan muayene ücreti ödersin. antidepresan tedavisi en az 6 ay sürer öle bir alıp bir almamak sana yarardan çok zarar verir psikolojini bozar. saygılarımla

Yorum

Önce sizde okumuş kişisisiniz,ama Xanax hiç bir zaman tek başına verilmez ,yanında mutlaka antideprsan da verir Doktorlar,buna özellikle dikkat eder ve hastayı bilinçlendiriler,

Sorunuza gelince xanax ı size yazmazlar ,raporunuzun olması lazım ,saglık ocagından size yazılması için .

Sizi bence bir psikiyatra gidin size yardım etsin ve tedavi etsin .

geçmiş olsun .

HANZADE

Yorum

Evet xanax hiçbir zaman tek başına verilmez, ps ile ilgili tedavi olduğunuz ilacın yanında 10 günlük bir kullanımla vücudu hem gevşetmek hemde ilaca geçişi kolaylaştırmak için verilir.

Tek başına tedavi edici hiçbir özelliği yoktur.Sizin bir yolunu bulup dr gitmeniz ve pa tedavisine başlamanız gerekiyor.. Şu anki izlediğiniz yol ilerisi için çok tehlikeli.

Yorum

İşleniyor...
        X