Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Solian

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• http://www.eksisozluk.com/show.asp?t=h%C3%BCsn-i+talil hımm vay be

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: MSTFBKCK View Post
      sanat yaptın haberin yok aa :RpS_razz:

Yorum

• http://www.psikofarma.info/antipsiko...200-mg-tablet/ Atipik antipsikotikmiş Solian. Atipik antipsikotik ne demek oluyor? Hangi hastalıkların tedavisinde kullanılır?
        Last edited by psikolog; 19-02-2012, 07:28 PM.

Yorum

• Bu ilaç eski bitmiş halüsinasyonlarımı düşünmeme neden oluyo, sürekli okulda yaşadıklarımın hangisi gerçekti hangisi sanrıydı diye düşünüp duruyorum?

Yorum

• öğrendiğime göre arkadaşlarım okulda bana küfretmemişler de beni üzmemişler de. hepsi halüsinasyonmuş sanırım..

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: MSTFBKCK View Post
              öğrendiğime göre arkadaşlarım okulda bana küfretmemişler de beni üzmemişler de. hepsi halüsinasyonmuş sanırım..

alakası yok,,,halüsülasyonlar yasadıgın olumsuz durumlarla bağlantılı değildir....ayrıca senin yasadığın olumsuzlukların kökünde sosyalfobi var...oda nevrotikdir...psikotik değildir....ona göre bir tedavi uygulamaları gerekir....iyi günler

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: dıskokralı View Post
                alakası yok,,,halüsülasyonlar yasadıgın olumsuz durumlarla bağlantılı değildir....ayrıca senin yasadığın olumsuzlukların kökünde sosyalfobi var...oda nevrotikdir...psikotik değildir....ona göre bir tedavi uygulamaları gerekir....iyi günler

nasıl bağlantılı değildir yani, konunun o kısmını biraz daha açarak anlatırmısın?

Yorum

ben bu olumsuzlukları 2007den 2010a kadar yaşadım yani şu an bunları yaşamıyorum, bunlardan şüphe ediyorum. :

Yorum

bence benimki geçmişte nevrotikti ama, şu anda psikotik sorunlara dönüştü..

Yorum

• zyprexa ve risperdalin yanında hafif kalıyor seroquel.

Orjinal yazı sahibi: ayılırsınveanlarsın View Post
                      Seroquel antispsikotikler arasında en ağır olanlarındandır uyuşukluk ve sarhoşluk verir insana sürekli uyuma isteği getiren bir ilaçtır. Daha Hafif antipsikotikler var tabiki ama onlarında farklı yan etkileri mevcut. En İyisiilaca hiç bulaşmamak ama oda imkansız.
                      ATEŞİ TEKRAR ALEVLENDİRMEK İÇİN KIVILCIMLARIN OLMASI GEREKMEZ Mİ? KIVILCIMLAR OLMADAN ATEŞ NASIL ALEVLENİR?

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: Sertralin
                        Doğrudur. Bende de olan bir durum. Çözümü yok gibi bir şey.

sertralin nerelerdesin sen dostum ya !!!!!

Yorum

• Solian'ı diğer antipsikotiklerle karşılaştırırsak eğer, Solian mı daha etkili yoksa diğer antipsikotikler mi?

Yorum

• solian ile abilify ı kıyaslamak daha doğru olur.

Yorum

• Solian 24 saat etkili mi?

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: RG1678 View Post
                                solian ile abilify ı kıyaslamak daha doğru olur.

abilify nasıl bi ilaçtır?

Yorum

İşleniyor...
                                X