Duyuru

Collapse
No announcement yet.

PROZAC kullanmaya başlıyorum YARDIM

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• PROZAC kullanmaya başlıyorum YARDIM

arkadaşlar konunun yeri olmaya bilir kusura bakmayın foruma yeni kayıt oldum bende takıntı hastalıgı var ve lise 2 öğrencisiyim 96 dogumlu bu derslerden dolayı aynı zamanda fen-matematik öğrencisiyim derslerden dolayı kafama herşeyi takar oldum ve düşünme yeteneğim moralim ruh halim mahvoldu okuldada bi kavga oldu ve şimdi hep dayak yeme korkusu vardı şimdi bu dahada güçlendi 4-5 günüdr atarax içiyodum bugün psikiyatriye gittim durumu anlattım korkunun üstüne gitmen lazım dedi ve durum kötü deil yılanın başını küçükken ezelim dedi ve prozac 20mg likit surup verdi yarın kullanmaya bşalıcam kullanan arkadaşların yorumunu bekliyorum lütfen yardım prospektüfe filanda baktım ama kullanan daha iyi bilir diye size sordum kullananların yorumunu bekliyorum herkeze tsk

(intihar hissi verir filanda diyodu ama benim aklıma hiçbir şekilde böle şeyler gelmez takıntı hastalıgım olsa bile böle birşey gerçekten yapıyormu bu ben yaşamak istiyorum böle şeyler yapıorsa hiç içmiyim doktara söliyim direk yardım ?)

Yan etkilerini soruyorum aynı zamanda olumlu etki veriyormu ve insanı rahatlatıyormu kullanan arkadaşlardan bunlar hakkındada yorum bekliyorum ?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: tetikci127 View Post
      arkadaşlar konunun yeri olmaya bilir kusura bakmayın foruma yeni kayıt oldum bende takıntı hastalıgı var ve lise 2 öğrencisiyim 96 dogumlu bu derslerden dolayı aynı zamanda fen-matematik öğrencisiyim derslerden dolayı kafama herşeyi takar oldum ve düşünme yeteneğim moralim ruh halim mahvoldu okuldada bi kavga oldu ve şimdi hep dayak yeme korkusu vardı şimdi bu dahada güçlendi 4-5 günüdr atarax içiyodum bugün psikiyatriye gittim durumu anlattım korkunun üstüne gitmen lazım dedi ve durum kötü deil yılanın başını küçükken ezelim dedi ve prozac 20mg likit surup verdi yarın kullanmaya bşalıcam kullanan arkadaşların yorumunu bekliyorum lütfen yardım prospektüfe filanda baktım ama kullanan daha iyi bilir diye size sordum kullananların yorumunu bekliyorum herkeze tsk

(intihar hissi verir filanda diyodu ama benim aklıma hiçbir şekilde böle şeyler gelmez takıntı hastalıgım olsa bile böle birşey gerçekten yapıyormu bu ben yaşamak istiyorum böle şeyler yapıorsa hiç içmiyim doktara söliyim direk yardım ?)
      1 ay once prozac likit başladım zaten zayıftım ve acayip iştahımı kesti yemeden içmeden kesildim ama 3 aydan sonra iştah açıyomuş.intihar duygusunu çok yogunlastırıyo.berbat duygu haline sürükledi beni uyku düzenimi bozdu uyuyamaz hale geldim ve fazla dayanamayıp 15. gün bıraktım ve bidaha doktora gitmedim.herkeste aynı yan etkileri göstermeyebilir tabii

Yorum

Bende intihr girişimi varken prozactan sonra hayatımın belkide daha çok yola girmesiyle intihar düşüncem azaldı, asosyal biriyken prozac kullandıktan sonra doktorum fazla sosyallik tanısı koyup , herşeyin fazlası zarar mantığıyla ilacı değiştirdi. Yani işe yaradı diyebilirim, ayrıca iştahımıda açtı.
        3 kuruşluk insana 5 kuruşluk değer verirsen 2 kuruşa seni satar.

When you lose small mind, you free your life..

Yorum

İnsanlıktan kalan son parçamıda prozac yok etti.

Yorum

çok ikilemde kaldı bazıları iyi geliyor diyor bazıları intihar ettim diyor prozac yüzünden ama ben bu hastalıgı yenmek istiyorum ozamn söle soruyum bu dayak yeme korkusunu azaltırmı bende yada yok edermi ben çünkü herhafta okula kalbim çarparak gitmek istemiyorum mutlu gitmek istiyorum yoksa benim başka sorunum yok hayttan zevk alıyorum ynai ?

Yorum

İşleniyor...
            X