Duyuru

Collapse
No announcement yet.

risperdal anksiyete yapar mi?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• mat_81
    adlı üyemiz risperdal anksiyete yapar mi? konusunu başlattı

risperdal anksiyete yapar mi?

Merhaba
    Bir bucuk yildir risperdal kullaniyorum psikotik bozukluk nedeniyle 3 mg ile basladim su an 1 bucuk mg a dusurdum. Risperdal almaya basladigimdan beri anksiyete problemi yasiyorum dozu azaltmama ragmen hala endiselerim devam ediyor. Bu ilac anksiyete sorunu olan insanlara da veriliyormus ogrendigim kadariyla ancak ben de tam tersi bir etki yapiyor sanki. Boyle bir durumla karsilasan oldu mu? Ilaci almayi biraktigimda acaba bu durum, duzelir mi?
    Benzer sorunlari olan arkadaslar bilgilerini paylasabilirse sevinirim
    Herkese gecmis olsun simdiden...

• hodmaynssmoyh
    replied
    risperdal yaklaşık 2 gün kullandım bnde anksiyete yaptı şimdi ailemin bireylirinden birisi ölecek gibi geliyor böyle düşünüyorum sürekli.....

Leave a comment:

• sessizlik09
    replied
    ihsanata sorması ayıp olmasın da acaba hangi rahatsızlık için vermişti sana ben de 1,5 yıldır kullanıyorum ve lustral

Leave a comment:

• ihsanata
    replied
    bende kullanıyorum

kullanmaya başlıyalı daha oniki gün oldu ama keşke başlamasaydım diyorum hala daha. ne biçim yaptı bu ilaçlar beni paxil diye bi melanet daha var bide hayalet gibi geziniyorum.

Leave a comment:

• midnight_traffic
    replied
    ben de altı aydır kullanıyorum anksiyete sebebiyle ama bende öyle bir etkisi olmadı... belki ilaç uygun değildir sonuçta herkez de her ilaç olumlu etki yapmıyor bende de mesela lustral kötü etki yaptı herkezin olumlu etkiler aldığını duydum bu ilaçtan...

Leave a comment:

İşleniyor...
X