Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Nervıum 5mg + Remeron 15mg Anksiyete,Panik Bozukluğu Lütfen Okuyun

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Nervıum 5mg + Remeron 15mg Anksiyete,Panik Bozukluğu Lütfen Okuyun

2 sene panik atak tedavisi gördüm son 6 aydır azaltark ilaçları bıraktık herşey normal gidiyordu öyle ataklar gece korkuları uyuyamam gibi şeyler olmadı hiç 2 gün önce nişanlımın yanına eşya seçmek üzere yola cıkacaktım biletleri aldık ve ben biletleri aldığımız akşam çok kötü büyük bi krize girdim içimden bi ses gitme yolda daralırsın ya bişey olursa annen mahfolur uzun yol ya geri dönmek istersen gidecen dönerkende yine böyle olursan gibi duygulara kapıldım aynı zmanda çarpıntı daralma nefes alamama ağlama nöbeleri ara ara kusmalar geçiriyorum ki annem babam kardeşim herkes ne yapacağını şaşırdı acile kaldırdılar doktorumla görüştüm çok güvendiğim çok iyi bir doktor ne derse harfiyen yaparım sakinleştirici yaptılar reçeteye de Nervıum 5 mg+ Remeron 15mg (öncedende kullanıyordum geceleri) yazdı 2 gündür kullanıyorum çok rahatladım o duygulardan eser yok yola bile çıkarım heralde 10 gün sonra kontrolüm var
    Fakat nervıum un kısa süre kullanılması gerektiğini duydum birde yol fobisi gibi birşey sanırım bu bu tür şeyler yaşayanlar var mı yada aynı ilaçları kullananlar lütfen fikirlerinizi bekliyorum... Herkese Allah yardımcı olsun çok zor bi hastalık 2. aşamasını yaşıyorum atlatmıştım oyksaki (
    Farkındayım! Sadece Elimde Değil...

nervium 5 değil de 0.5 olmasın. nerviumun sürekli kullanılması bağımlılığa yol açabilir.
    kısa süreli ya da sadece ihtiyaç duyulduğunda kullanmak daha güvenli olabilir.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: neyzenilhan48 View Post
      nervium 5 değil de 0.5 olmasın. nerviumun sürekli kullanılması bağımlılığa yol açabilir.
      Üzerinde 5 mg tablet diazepam yazıyor daha 2 gün oldu kullanalı kullanmam gerekiyor çok büyük bi kriz atlattım cok uzun sürdü ve ben hiç geçmeyecek düşüncesine kapıldım zaten 10 gün sonra kontrol var belkide on güne kadar iyice sakinleştirip bu duruma getiren düşüncelerimden kurtulmamı sağlamayı amaçlamış olabilir doktor yola çıkarken gelen korkular endişeleri yenmem gerek bunun üzerine başta tedaviye başladım yol fobisi gibi bişey sanırım anlamış değilim

Yorum

Nervium 5 mg. Xanax 0,5 mg

Orjinal yazı sahibi: neyzenilhan48 View Post

Yorum

Orjinal yazı sahibi: DestinaX View Post
          2 sene panik atak tedavisi gördüm son 6 aydır azaltark ilaçları bıraktık herşey normal gidiyordu öyle ataklar gece korkuları uyuyamam gibi şeyler olmadı hiç 2 gün önce nişanlımın yanına eşya seçmek üzere yola cıkacaktım biletleri aldık ve ben biletleri aldığımız akşam çok kötü büyük bi krize girdim içimden bi ses gitme yolda daralırsın ya bişey olursa annen mahfolur uzun yol ya geri dönmek istersen gidecen dönerkende yine böyle olursan gibi duygulara kapıldım aynı zmanda çarpıntı daralma nefes alamama ağlama nöbeleri ara ara kusmalar geçiriyorum ki annem babam kardeşim herkes ne yapacağını şaşırdı acile kaldırdılar doktorumla görüştüm çok güvendiğim çok iyi bir doktor ne derse harfiyen yaparım sakinleştirici yaptılar reçeteye de Nervıum 5 mg+ Remeron 15mg (öncedende kullanıyordum geceleri) yazdı 2 gündür kullanıyorum çok rahatladım o duygulardan eser yok yola bile çıkarım heralde 10 gün sonra kontrolüm var
          Fakat nervıum un kısa süre kullanılması gerektiğini duydum birde yol fobisi gibi birşey sanırım bu bu tür şeyler yaşayanlar var mı yada aynı ilaçları kullananlar lütfen fikirlerinizi bekliyorum... Herkese Allah yardımcı olsun çok zor bi hastalık 2. aşamasını yaşıyorum atlatmıştım oyksaki (
          çok geçmiş olsun canım. dr un zaten bu ilacı belli bi müddet sonra kesecektir. devamlı kullanılmıyor.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mutluluki View Post
            çok geçmiş olsun canım. dr un zaten bu ilacı belli bi müddet sonra kesecektir. devamlı kullanılmıyor.
            bu ilacı aralıksız 2 sene kullandığını yazan arkadaşlar var ama zaten bu ilaç anksiyetenin yanı sıra daha çok sakinleştirici etkiye sahip bir süre sonra arlaıklarla yada o anda kullanmam gerekecek yatıştırıcı olarak kullancağım bi ilaç olacaktır ben olumlu sonuçlar almaya başladım şuan fakat herhangi bir stres yaşadığımda yada önemli kararlar alacağım zamanlarda aşır anksiyete yine yaşıyorum fakat daha hafif ve kendimce kontrol altında atlatıyorum ilaçları kullanım şeklim şu şekilde;
            Sabah yarım nervium
            Öğle yarım nervium
            Akşam tam nervıim Gece yatmadan remeron 15mg

Şifası Allahtan inş. kendimi çok zorluyorum irademle yenmek için çünkü ben 2,5 yıl panik atakla uğraş verdim ilaç + kendi irademe dayalı yendim tekrardan anksiyeteyle birlikte nüksetmesi kötü oldu ama yapacak pek bişey yok sabır isteyen ve kesinlikle etrafımızdakilerce anlayışla karşılanması gereken bir hastaık panik atak ve anksiyete Rps Sad

Yorum

Orjinal yazı sahibi: koc_burcu
              Bende de var ylculuk korkusu.Ölecek gibi oluyorum.Aklım başımdan çıkıyor.Yolculuk yapmaktan elimden geldiğince kaçınıyorum.İllada mecbursam kendi arabamla gidiyorum yoksa kriz geçiririm.Çok kötü oluyo ya aklıma gelince bile kötü oluyorum.Bunun için ayrıca ilaç kullanmadım zaten kullandığım ilaçlar var.Ama atarax içtiğimde iyi gelmişti onu biliyorum.Bir dozda bile etkisini göstermişti.
              Kesinlikle bir doktora gidip uzan yada kısa vadede bir tedavi görmenizi öneririm çnkü gerçekten insanı çıldırtacak dereceye getiriyor o anları hatırlamak bile içimin daralmasına yetiyo şuan kullandığım ilaçlarla atlatmaya çalışıyorum hatta ilaçları kullnırken hiç birşeyim yok fakat en az 1 yıllık tedavi öneriyor doktor Allah yardımcımız olsun

Yorum

Orjinal yazı sahibi: koc_burcu
                Ben bu korku yüzünden hayatımdaki en güzel anları kaçırdım lane olsun.Ablamın mezuniyet töreninde çok zorluk çektim ,çok mutlu bir gün geçirmem gerekirken kriz geçirmekle meşguldüm,bir an önce rahatlayabileceğim,stresimin azalacağı olan yere yani evime dönmeyi istiyordum.Sonra arkadaşlarımın düğününe gidemedim bu lanet fobi yüzünden.İnsanlar da yanlış anlıyor,gelmedi vs diye halbuki ben ölüp ölüp diriliyorum o anlarda.Şimdi yine ablamın düğnü var Allah kahretsin ki gidemeyeceğim aklıma gelince ağlayasım var.Çok koyuyor adama.Düğününde yanında olamıcam,gitsem hastalanıcam o anda ne yapcam belli olmuyor,bi keresinde denize atlayacaktım.Hayatım söz konusu yani,bilmiyorum seninki bu kadar şiddetli mi de ben vapurdayken atlıycaktım,o an ölüm kurtuluş gibi geliyo bana o derece yani : (((((((((((((((
                evet aynı şeyleri yaşadım hayatımın fırsatlarını kaçırdım iş görüşmesine gidecektim otobüse bindim ve yarı yola gelmeden bi tesisde inip baska bir araçla direk eve geri döndüm o en basiti nişanlımın yanına gidicem evimiz tutuldu eşya seçicez evii düzücem aşkıma gidicem ona bile gidemiyorum en son krizimi bu yol maceramda gecirdim sonrasında yasadıgım pişmanlık anlatılmaz bile insan kendi evini düzmeye gidemez mi ya biletler alındı ve iptal edildi şimdi herkes iyileşmemi bekliyo ve martın 5ine kdr kendimi hazırlayabildiğim kdr hazırlamam lazım yolda heran geri dönme hissi olacakmış gibi evime geri dönmeyi
                istiyorum odahemenoluverecek ama okdr ki kötü ölsem kurtulcam aynı seninkinin hesap lant bişey Alla kimseye vermesin ama altta yatan sebeblerde çok önemli geçmez değil geçer gececek geçmek zorunda

Yorum

ben 2,5 yıl boğuştum yendim dediğim anda tekrar basa döndüm ve hala umutluyum bi okadar sene daha ilaç kullanırım yeterki iyi hissediyim iyi oliyim ilaç(düzenli kullanım)+doktor+irade ++++ ALLAH sen elinden geleni yap gersini Allaha bırak hiç bişey ypmadan durar oturup Allahım yardım et dersen asıl acizlik odur Allaha karsı hepimiz aciziz o istemese hiç bişy olmaz tabii ama tevekkül denen şey çok önemli elinden geleni yap gerisini Allaha bırak altta yatan sebebi yok edemesende yok saymayı bilmelisin hepimizin unutamadığı etkilendiği şeyler var hayatta ve sebeblerin %75i aşırı stres dünya telaşı boş olduğunu bile bile dünyyla uğraşıyoruz inadına

Yorum

İşleniyor...
                  X