Duyuru

Collapse
No announcement yet.

seroquel

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

merhaba arkadaslar ben 2000 senesınden berı panik atak ve depresyon tedavısı goruyorum cok ılac degıstırdım ve ara ara ıyı ara ara cok kötü oldum şimdi bu ilaclardan kurtulmka ıstıyorum ama ben bıraksamda onlar galıba bırakmıcaklar beni son 3 ay 50mg anafranil ve 10mg cipralex kullandım ama son 3 hafta ailevi nedenlerden ve sosyal durmlardan dolayı bırden anafranili kestım ve xanax kullandım bugun 3 gundur korkunc mıde bulantısı ve bas donmesı yaptı doktora gıttım bana seraquel verdı daha once bu ılac ıcın sızofren ılacı dıye dusymustum sımdı akşamları 100mg seraquel verdı 20mg cipralexle ama kullanmaya cok korkuyorum bana onerınız olursa cok sevınırım

şimdiden tesekkurler

Yorum

bende zmanında seroquel kullandım hayatımın en güzel günleri idi.Başta biraz zorluk çektim ama sonra cennet hayatı oldu hayatım :P ...
      korkun neden ki?
      -O Seyyıdınden Kacan bir kole...SnN

Yorum

ilaçtan ilaça gecıyorm ve 7 senedır hıcbır yere varamamısım bırgun bu ılaclarda bıtıcek ozaman napıcagımı dusundukce korkuyorum ve aynı zamanda bu seraquelın cok agır sızofrenı tedavısınde kullaılan asırı uyku veren bır ılac olarak duymustum buda beı cok korkutuyoo

Yorum

alışırsın uyku düzenin bi kaç haftada düzelir.Bence anı yaşa...Kendini rahatlatmaya bak
          -O Seyyıdınden Kacan bir kole...SnN

Yorum

Orjinal yazı sahibi: bennu80
            merhaba arkadaslar ben 2000 senesınden berı panik atak ve depresyon tedavısı goruyorum cok ılac degıstırdım ve ara ara ıyı ara ara cok kötü oldum şimdi bu ilaclardan kurtulmka ıstıyorum ama ben bıraksamda onlar galıba bırakmıcaklar beni son 3 ay 50mg anafranil ve 10mg cipralex kullandım ama son 3 hafta ailevi nedenlerden ve sosyal durmlardan dolayı bırden anafranili kestım ve xanax kullandım bugun 3 gundur korkunc mıde bulantısı ve bas donmesı yaptı doktora gıttım bana seraquel verdı daha once bu ılac ıcın sızofren ılacı dıye dusymustum sımdı akşamları 100mg seraquel verdı 20mg cipralexle ama kullanmaya cok korkuyorum bana onerınız olursa cok sevınırım

şimdiden tesekkurler
            korkmana gerek yok şizofren ilacı değil sadece. şizofrenlere 1000mg etkili oluyor. hem şizofren korkulacak bişi değil. onlarda senin benim gibi insan. anafranili doz azaltımına gitmeden aniden kestiğin için mide bulantısı olmuş.

Yorum

benimde kulandığım oldu,uyku ve sersemlik yapıyor ilk başta ,sonra azalıyor
              birde dikkat etmezsen kilo alırsın kendini frenlemen lazım

Yorum

tesekur ederım piedra hepimiz insanız vehersey bızım ıcın hastlıklarda ama yınede bazen dusunuyorumda psıkolojık nhastalıklar daha zorr allah hepmızıe sıfa versın bır an once

Yorum

offf kilo almaktan nefret edıyorum bu ılaclar neden kılo yapıyoo yaaa

Yorum

yemin ederim bana süer geldi bu ilaç hani hastalığı olanlar bilir boyut değiştirmek üzereyken bu ilaç devreye giriyor ve rahat olmanı sağlıyor resmen kalkan gibi engelliyor gerçekten çok mutluyum seroquele teşekkür ediyorum bu ilaçı çıkarana
                    takıntı hastalıgım ve boyut degıstırme gıbı bı problemım vardı bu ilaç onluyor gerçekten
                    200 mg yatmadan önce alıyorum
                    ömür boyuda alabilirim hatta boyle olucaksam

Yorum

Ben seraqueli 6 ay boyunca 300 mg olarak yatmadan önce kullandım. Ancak yanında türlü ilaçlarda kullandım.( risperdal,akineton ve nerviumla beraber) Seraqualin uyku verici özelliği var bıraktığımda daha az uyumaya başladım. Bu arada kullandığım ilaçların hiçbiri kilo aldırmadı.

Yorum

bende major depresyon icin basladim seroquele. 300mg a kdr yavas yavas doz arttiriyorum. harika uyku yapiyor ama calisan bi insan oldugum icin isyerinde zorluk cekiliyorum. yan etkilerinin gecmesini bekliyorum. sanirim bi sene kullanicam ama sonucunu cok merak ediyorum depresyonu kökünden bitiriyor mu onu merak ediyorum. cunku artik normal bi hayat yasamak istiyorum.

Yorum

sereguel

sereguel ne lanet bi ilaçmış ya bende kullandım 5 gün beni dünyadan kopardı delirecektim az kalsın

Yorum

İki gün önce olası mani erken belirtileri nedeniyle tedbir için cedrina dedi doktor telefonda. Cedrina 25 mg kullandım uyku için çok iyi geldi. Ancak merak ettiğim birşey var. Ben bir yandan da risperdal kullanıyorum (1mg) risperdal bana ertesi akşama kadar ruhsuz bir hava veriyor, insanlarla iletişimim kopuyor ve sürekli anksiyete içindeyim. Akşamları bir sonraki doza kadar iyi hissediyorum. İkisinden de farklı zamanlarda kullanmış olanlar varsa cedrina iyi mi yoksa risperdal gibi ruhsuzluk, asosyallik yapar mı?

Yorum

aksiyete

ya sizin bu aksiyete dediginiz şey nedir arkadaşlar bana en iyi şekilde izah edermisiniz ayrıntılı olarak...

Yorum

Anksiyete (Anxiety) insanın belirli bir nedene bağlayamadığı içten gelen korku, endişe,panik duygusuna deniyor.. aşırı olursa çarpıntı, titreme, terleme gibi fiziksel belirtileri olabiliyor. (gerçi tanımım pek bilimsel olmadı ama kendi hissettiğim biçimde yazdım )

Yorum

İşleniyor...
                                X