Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Rileptid ..

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Rileptid ..

Bi sitede uzak durun bu ilactan alternatiflere yonelin yaziyodu nedir bu kadar korkunc olan merak ettim kullanan varmi ??

bağımlılık saçmalığından dolayı...

Yorum

Cok tesekkur ) ettim

Yorum

Orjinal yazı sahibi: shalot View Post
        Cok tesekkur ) ettim

rica ederim şalot

Yorum

Bi sitede uzak durun bu ilactan alternatiflere yonelin yaziyodu nedir bu kadar korkunc olan merak ettim kullanan varmi ??
          ben bi ara kullanmıstım bu ilacı hatta ilk bu ilacı kullanmıstım yanlıs hatırlamıyosam 2. gün 3 tane hastanenin acil servisine gittim kısmi felç gibi bişeyler yaptı bende sonradan bıraktım tabi

Yorum

..........................
            Last edited by stolz; 22-08-2013, 09:03 PM.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: anders1907 View Post
              ben bi ara kullanmıstım bu ilacı hatta ilk bu ilacı kullanmıstım yanlıs hatırlamıyosam 2. gün 3 tane hastanenin acil servisine gittim kısmi felç gibi bişeyler yaptı bende sonradan bıraktım tabi
              Ne yapmam gerek bu durum da gorme bozklugu yapti dusunceler falan neyseki gece iciyorum ve uyuorum siz gece mi iciyordunz?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ayılırsınveanlarsın View Post
                1 yıl boyunca kullandım .Yan etkileri ağır bi ilaç.
                Ne gibi yan etki yapti sizde ? Gece mi kullaniyordunuz

Yorum

risperdal ile aynıdır. ben 13 yıldır düşük doz kullanıyorum ve hiç bir yan etki hissetmedim.
                  iyi ilaç kötü ilaç diye bir şey yoktur. yan etkiler kişiden kişiye büyük farklılıklar gösterir.
                  ilaçlar hakkında sorularınızı doktorunuza yöneltiniz. internetten aldığınız bilgilar yanıltıcı olabilir.

Yorum

Ne yapmam gerek bu durum da gorme bozklugu yapti dusunceler falan neyseki gece iciyorum ve uyuorum siz gece mi iciyordunz?
                    doktoruna sölemelisin durumunu ilaçlar her bünyede farklı etki yapıyo ben bırakmıstım hastanelik olduktan sonra tehlike yaratabilir bazı ilaçlar bünyede siz en iyisi doktorunuza durumu anlatın dozunu düşürebilir ya da tamamen bıraktırabilir

Yorum

1993 yılından bu yana kullanılan bir ilaç, ilk defa antpsikotik kullananlarda ilk 3 gün felç ve kasılma tarzı yan etkiler yapabilir. Ama akineton ile birlikte kullanılırsa bu yan etki de olmaz. 3 gün sonra yan etkisi genelde geçer. Bu ilacı artık otizm hastası küçük çoçuklara dahi veriyor doktorlar. İnternette dolaşan yalan dolan bilgilerle tedavinizi yarım bırakmayım. Doktorunuz ile görüşün.

Yorum

rileptid 1mg kullanıyorum ilk gece gözüm kör gibiydi bembeyazdı gece uyandığımda gözümü açtığımda ortalığı görmüyordum ortalık bembeyazdı.Ama geçti 4.günündeyim ilacın

Yorum

Arkadaşlar bu ilaç intihara yol acabilir mi?
                          Şizofren bir tanıdığım intihar etti ve malesef ki hayatını kaybetti.Yakından tanımasam da derin bir üzüntü içerisindeyim.Daha çok gençti.
                          Bu ilacın da etkisi olabilir mi?
                          hiçbir şey için her şeyimiz olsun istiyoruz.
                          ne kadar içi boş,göremiyoruz..yk

Yorum

İşleniyor...
                          X