Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Tranko Buskas hakkında

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Tranko Buskas hakkında

Tranko Buskasss futbolcu ismi gibi bu ilacı kullanan varmı şuan anksiyete bozukluğuna bu ilacı verdi.Prospektüsünde mide ilacı falan yazıyor anlayamadım.Başkada ilaç vermedi.Uyku yapıyomus galiba bende bu sorunumu dile getirdim sade uyuyim diyemi verdi naptı.Bide Dikkat Bağımlılık yapar yazıyor10gün kullan gel dedi.İlacı kullananlar varsa bilgi istiyorum.
    ‎"Benim yalnızlığım, insanlarla dolu."

Franz Kafka

Orjinal yazı sahibi: dogu52 View Post
    Tranko Buskasss futbolcu ismi gibi
    İlahi güldürdün beni sabah sabah ama hakketten futbolcu ismi gibi
    Mende mecnûn'dan füzûn âşıklık isti'dâdı var.
    Gerçek âşık-i sâdık menem mecnûn'un ancak adı var.
    Merdivenlerden çıkarken, orada olmayan bir adamla karşılaştım, bugün de orada değildi. keşke dedim... keşke gitse...
    Sessizlik çok gürültülü.
    Hayatın en ama en tatlı yanı çok acı olması.
    Çok yoruldum artık, BURAYA KADARMIŞ...
    Bıktım Bu Akıl Oyunlarından Bıktım...
    Gayrı DAYANACAK ÖZÜM KALMADI Aman...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: dogu52 View Post
      Tranko Buskasss futbolcu ismi gibi bu ilacı kullanan varmı şuan anksiyete bozukluğuna bu ilacı verdi.Prospektüsünde mide ilacı falan yazıyor anlayamadım.Başkada ilaç vermedi.Uyku yapıyomus galiba bende bu sorunumu dile getirdim sade uyuyim diyemi verdi naptı.Bide Dikkat Bağımlılık yapar yazıyor10gün kullan gel dedi.İlacı kullananlar varsa bilgi istiyorum.
      10 Gün kullan bakalım belki yan etkisini kullanıyordur. Gittiğinde de sorarsın.
      GİDENE DUR DEMEM ....

Yorum

banada bi kedi maması ismini çağrıştırıyor bu Tranko Buskass

KuzuZade
        Derdest etti gönlümü serabınla gelen nazarın, n'ola ki aslına rücu etse suret-i nigarın..BeyZade
        BEYNİNİZİ değiştirin , HAYATINIZ değişsin... ( Dr. Daniel G. Amen )
        Psikiyatrik rahatsızlığı olan bu kitabı okusun etkili çözüm bulacaksınız. !

Yorum

yokmu kullanan :/

Franz Kafka

Yorum

içinde bir benzodiazepin türevi olduğu için bağımlılık yapar yazıyor,etkisi yok diyorsun da,çok güzel etkisi varanında mutlu eder.
            reçetesiz alınabilse kutu kutu alacağım ama reçetesiz alınmaz diyorlar.

Yorum

ben mide rahatsızlığı için gitmiştim doktor sağolsun bu ilacı vermişti ve ben perişan olmuştum...sarhoş gibi olmuştum...halbuki midemde de bişi yokmuş,sf belirtilerini mideye bağlamışım işte,cehalet...
              Beni bir gün unutacaksan, bir gün bırakıp gideceksen, boşuna yorma derdi; boş yere mağaramdan çıkarma beni. Alışkanlıklarımı özellikle yalnızlığa alışkanlığımı kaybettirme boşuna. Tedirgin etme beni. Bu sefer geride bir şey bırakmadım. Tasımı tarağımı topladım geldim. Neyim var neyim yoksa ortaya döktüm. Beni bırakırsan sudan çıkmış balığa dönerim.

Yorum

Beni mutlu etmiyoda o içimdeki sıkıntıyı aldı sanki.İçimde sanki bişey varmış gibi büyüyen sıkıntıyı aldı ama mutlu değilim atağım yok.Sırayla çözcek heralde doktor anlamadımBidahaki gittiğinde de prozac mı vercek napcak

Franz Kafka

Yorum

Gerçekten ismi tuhaf ilacın.Uzun süre kullandım.Kas gevşetici olarak veriliyor.Bende esneme ve esnerken çenenin açık vaziyette kasılması gibi yan etkileri oluyordu.Beğenmedim.İyi bir ilaç değil.Tavsiye etmem kesinlikle.

Yorum

Dün çenem kırılıyodu esnemekden zaten bir kıtladı

Franz Kafka

Yorum

Bu ilaç bende işe yaradı gibi anksiyetem büyük ölçüde azaldı ama başımdaki sersemlikmi beyin yorgunlugumu boyun ağrısı gibi bişey.Bişey okurken hepsini okumaya tahammül edemiyorum.Böle bir yan etki yaptı.Bide mu yüzden kaygılarım olmasada(azcıkın oluyo gene ama eskisi kadar değil) mutlu olamıyorum.Yarın randevum var bakalım ne dicek doktor.

Franz Kafka

Yorum

içinde benzodiazepin var;yani xanax,diazem gibi..etken maddesi 'medazepam' tabi normal reçete olsada yazdırmanız şart..çok çok iyi anksiyete için ve diğer kullandığınız ilaçların yanında kullanmak için..diğre benzo lar gibi buda bağımlılık yapabilir dikkat etmek gere yinede...
                        devlet hastanelerinin oralardaysam acile gidip bi kutu yazdırıyorum mutlaka anksiyete ve antidepresanlarla kullanılabilecek onayladığım ilaçtır kendisi...

Yorum

ben recetesiz almistim sorun olmamisti. bi gun kullanmistim sadece. cok eskidendi. o siralar ailemin yanindaydim ve ailemin psikoloji icin ilac kullanmami bilmelerini istemiyordum. bu yuzden ilaci sonra alirim.diye bi yerde cimlerin arasina atmistim. ama sonra ise yaramaz bu diyerek gidip almamistim. yani bilmiyorum ise yarayip yaramadigini.

Yorum

en son noroloji dr la tarşıtık o diyor yeşil reçete ben diyorum beyaz, en son dedi tam ben yazıyorum alabiliyorsan al kontrole tabi ama normal reçeteyle alınabiliyor şimdilik..daha iyi anksiyolitik keşvedemedim daha normal reçete olup..ha birde diğer ilaçlarla etkileşimi de ayrı güzel olabiliyor

Yorum

ben bunu bi sure kullanim bakim belki ise yarar

Yorum

İşleniyor...
                              X