Duyuru

Collapse
No announcement yet.

yardım

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• yardım

depreks ve norodol kullanmaya başladım.10 gün kadar oldu.iyi geldiğini düşünüyordum ama nabzım 50 lere düşmeye başladı.boynum tututldu.napayım.normal mi acaba bırakayım mı.depreks sabah1 tane 20mg. norodol sabah öğle akşam 1 ere damla kullanıyordum.
    Ve tüm çabam yok etmek varettiğim acılarımı...

Orjinal yazı sahibi: deseseva View Post
    depreks ve norodol kullanmaya başladım.10 gün kadar oldu.iyi geldiğini düşünüyordum ama nabzım 50 lere düşmeye başladı.boynum tututldu.napayım.normal mi acaba bırakayım mı.depreks sabah1 tane 20mg. norodol sabah öğle akşam 1 ere damla kullanıyordum.
    bunu doktoruna sor!

Yorum

Ben anlamıyorum zaten bu ilaçları bi yerini iyi yaparken bi tarafı kötü yapıyorlar.Benimde kaygılarım azaldı ama dediğin gibi beyin yorgunlugu boyunda ağrı yaptı buna taktıgım için gene kaygılanıyorum :/ asdswgvrfgv
      ‎"Benim yalnızlığım, insanlarla dolu."

Franz Kafka

Yorum

Orjinal yazı sahibi: deseseva View Post
        Daha 10 gün olmuş kullanalı yan etkileri olabilir devam et hemen pes etme . kafana görede ilaç bırakma.
        GİDENE DUR DEMEM ....

Yorum

Dr.sor.bu ilaçların yan etkisi bir süre sonra geçiyor.bende invegaya başladığım ilk 2 hafta çarpıntıdan kalp krizi geçiriyorum zannettim sonra belirtiler çok azaldı.

Yorum

teşekkür ederim arkadaşlar yakın zamanda doktorla tekrar görüşeceğim.
            Ve tüm çabam yok etmek varettiğim acılarımı...

Yorum

Burada biz sana şunu yap dersek sakın bizi dinleme.Mevzu ilaç kullanımı çünkü.Mutlaka hekime sormalısın.Tıp eğitimi almadık.

Yorum

Burdan verilen yorumlar yanıltıcı olabilir, o yüzden uzman birine sormalısın+ terapide başlıyabilir...
                3 kuruşluk insana 5 kuruşluk değer verirsen 2 kuruşa seni satar.

When you lose small mind, you free your life..

Yorum

İşleniyor...
                X