Duyuru

Collapse
No announcement yet.

antidepresan etkisi

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• antidepresan etkisi

merhaba arkadaşlar herkese iyi forumlar.. bir sorum olacak antidepresan kullananlara..kullandığınız ilaçların (antidepresan ) yapıcı etkilerini ne kadar zamandan sonra hissediyorsunuz. yani iyilik hali 2 ay kadar uzun bir zamanı mı kaplıyor, daha kısa zamanda etkilerini gören var mı ?

Yapıcı Etkileri kişiden kişiye değişiyor...
    GİDENE DUR DEMEM ....

Yorum

Orjinal yazı sahibi: hira_01 View Post
      merhaba arkadaşlar herkese iyi forumlar.. bir sorum olacak antidepresan kullananlara..kullandığınız ilaçların (antidepresan ) yapıcı etkilerini ne kadar zamandan sonra hissediyorsunuz. yani iyilik hali 2 ay kadar uzun bir zamanı mı kaplıyor, daha kısa zamanda etkilerini gören var mı ?
      genel kural olarak 3-4 hafta içerisinde etkisini görürsün. Ama tabi bu kişiden kişiye değişir. depresyonu, panik atağı veya anksiyete bozukluğunu ağır yaşayan hastalar için bu süre 2,5-3 ayı da bulabilir.

Yorum

ben daha önce antidepresan kullanmama rağmen 10 gün önce sim baltaya geçtim sabaha kadar tavana bakıyorum uyku yok :s
        Yoruldum, patron.
        Yollarda yağmurdaki bir serçe kadar yalnız olmaktan yoruldum.
        Yanımda hiç arkadaş olmamasından bıktım. Nereye gideceğimizi, nereden geldiğimizi söyleyecek biri..
        İnsanların birbirine kötü davranmasından bıktım.
        Her gün dünyada hissettiğim ve duyduğum acılardan bıktım.
        Çok fazla var, sanki her an için kafama cam parçaları batıyor.
        Anlıyor musun?
        Yeşil Yol

Psikoloji

Yorum

İşleniyor...
        X