Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Prozac ve Tolvon

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Prozac ve Tolvon

Selamlar,

Gittiğim pisikog bana Prozac verdi, çok depresif olduğumdan ötürü. Ben bir çok şey anlattım ve uykusuzluğumu da söylemem karşın Prozac'ı verdi bir sabah bir de akşam olmak üzere.

Ancak uyku düzenim geri gelmedi ve ben Tolvon kullanmak istiyorum, daha öncelerde de kullanmıştım, uyumak için.

Prozac ve Tolvon aynı anda sorun yaratır mı?

Not: İş dolayısı ile doktora gitme imkanım bulunmamakta,
    Ben hasta bir adamım..

Sakın doktoruna danışmadan böyle bir şey yapma ki bence mahveder adamı ikisini kullanmak.

Yani doktora gidene kadar kullanma sakın.

Doktor da zaten ya tolvon ya prozac verir.Durumuna göre.
    ‎"Benim yalnızlığım, insanlarla dolu."

Franz Kafka

Yorum

Cevap için teşekkürler,

Tolvon daha öncelerde sadece uyku için kullandığım bir haptı. Ama artık dayanamıyorum uykusuzluğa..

Artık ne olursa olsun kullanacağım o durumdayım.. Prozac'ı kesip sadece Tolvon'u mu içsem akşam.. Bilemedim..
      Ben hasta bir adamım..

Yorum

Melisa çayını dene ama bir fincan fazla içme.

Olmadı kendi çözümlerini denersin.

Senin gibi bende oldum melisa çayıyla düzene soktum.
        ‎"Benim yalnızlığım, insanlarla dolu."

Franz Kafka

Yorum

Neyse Prozac'a devam edelim.

Sabah Akşam Prozac içiyorum. Kafam güzel geziyorum desem yeridir. Doktorlara da pek güvenemiyorum, derdimi anlattım, asosyalim, kötümserim dedim,

Bu şekilde tedavi verdi..
          Ben hasta bir adamım..

Yorum

Valla ben sabahları 150mg veniba, akşam yatmadan da 30 mg tolvon kullanmaya başladım. Bende de şu an depresyon var. Ama mani önleyici depakin ile lithuril de alıyorum bir taraftan.

Not: Bipolarım.

Yorum

Bana da tolvon u uyku verir sana diye verdi doktor, yarım saat önce içtim ama hiç öyle ahım şahım bir etki göstermedi. Bi dönem seroquel almıştım, en küçük dozu 25 mg içtim, 5 dakika içinde yatağa kendimi nasıl atacağımı şaşırmıştım. Sonra dozajını artırmama rağmen o ilk içtiğim günkü etkiyi göstermemişti. Yalnız tolvon antidepresan, seroquel antipsikotik birer ilaçlar.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: kerub View Post
                Bana da tolvon u uyku verir sana diye verdi doktor, yarım saat önce içtim ama hiç öyle ahım şahım bir etki göstermedi. Bi dönem seroquel almıştım, en küçük dozu 25 mg içtim, 5 dakika içinde yatağa kendimi nasıl atacağımı şaşırmıştım. Sonra dozajını artırmama rağmen o ilk içtiğim günkü etkiyi göstermemişti. Yalnız tolvon antidepresan, seroquel antipsikotik birer ilaçlar.
                2 saat oldu tolvon alalı, uyku bastırdı

Yorum

İşleniyor...
                X