Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Bir ssri ilacını bırakıp diğer ssri ilacına başlamak

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Bir ssri ilacını bırakıp diğer ssri ilacına başlamak

Şimdi ben cipralex kullanıyodum son 3 ay. son bir haftadır da dozları düşürerek aldım. Paxile başlıyorum, ilacı aldım şuan evimde mevcut.Cipralexi bıraktıktan ara vermek lazım mı yeni bir ssri grubu ilaca başlamak için. cipralexi kestikten 2-3 gün sonra başlayabilirmiyim paxile?

ilaç kullanmadım hiç lakin bildiğim kadarıyla bu ilaçlar doz düşürülerek bırakılıyor bir diğerine başlamadan önce. gerçi iç nolucak anasınısatym en fazla 2 kusarsın geçer.
    Innocence proves nothing.

Yorum

Aynı anda içsen bile bir şey olmaz onların güvenlik aralığı oldukca fazla öyle 2 hapla ölünmüyor hocam....
      Yoruldum, patron.
      Yollarda yağmurdaki bir serçe kadar yalnız olmaktan yoruldum.
      Yanımda hiç arkadaş olmamasından bıktım. Nereye gideceğimizi, nereden geldiğimizi söyleyecek biri..
      İnsanların birbirine kötü davranmasından bıktım.
      Her gün dünyada hissettiğim ve duyduğum acılardan bıktım.
      Çok fazla var, sanki her an için kafama cam parçaları batıyor.
      Anlıyor musun?
      Yeşil Yol

Psikoloji

Yorum

ölmek için sormuyorum, işe yaraması babında söylüyorum. iki madde birbirine karışırsa falan o zaman ilacın etkisi azalabilir belki ondan sordum. En iyisi 1-2 gün ara veriyim ondan sonra başlıyım.

Yorum

arkadaşım aynı tarz seçici seretonunin reseptörü oldukları için ikiside.cipralexi bırakıp 1 gün bile ara vermen başlayabilirsin paxile

Yorum

Orjinal yazı sahibi: kortay View Post
            arkadaşım aynı tarz seçici seretonunin reseptörü oldukları için ikiside.cipralexi bırakıp 1 gün bile ara vermen başlayabilirsin paxile
            tamam da biri paroksetin diğeri escitolapram karışmasınlar birbirlerine

Yorum

bence yavaş yavaş geçmek en mantıklısı ..
              antidepresana başlayınca etkisi 1 günde belli olmuyor ki..

Yorum

İşleniyor...
              X