Duyuru

Collapse
No announcement yet.

lustral ile alkol yardım

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• lustral ile alkol yardım

50 mg lustral kullanıyorum .akşamları alıyorum. bazı günler alkol alsam sorun olurmu ? alkol aldığım günler ilaç içmesem mesela 1 gün gibi ara versem . Karaciğere vereceği zararların farkındayım onun dışında ilacın alkolle etkileşimi olup olmadığını merak ediyorum.

İçmemen gerekir.

Hele akşam hapı içip hemen ardından alkol alırsan durum kötü olabilir.

En az 12 saat geçmesi lazım alkol alırken.. O da riski azaltır.

Ben de sabahları içiyorum prozac, ama akşamları alkol alıyorum.. Riskli..
    Ben hasta bir adamım..

Yorum

Bu soruyu ilkokula giden çocuğa sorsanız bilir artık. İlaçla alkol alınmaz alınırsa doğurabileceği zararlar gün gibi ortadadır. Keşke bu sorunu doktorunuzla paylaşsaydınız size vereceği cevap eminim çok yerinde olurdu. Böyle saçma öneriler sunuyorsunuz sonrada ilaçlardan dert yakınıyorsunuz.
      Last edited by Milaa; 12-05-2012, 01:46 AM.
      Denizdeki damlaları sayın desem sayar mısınız? Canlar damladır, sonunda aynı denize damlayacağız.

Yorum

ne geldiyse alkolle maddeden geldi zaten bide ilacla icicen ne anladın o tedaviden ...

Yorum

daha önce denemiş arkadaşlardan yanıt bekliyorum lustralın alkolle etkileşimi olacağını pek sanmıyorum zaten alkol alacağım günlerde ilaca ara vermeyi planlıyorum.

Yorum

Alkolle prozac alıp hastanelik olmuş birini biliyorum ama dozu aşırıydı yanlış hatırlamıyosam, lustraldede benzer etki olabilir bence..
            3 kuruşluk insana 5 kuruşluk değer verirsen 2 kuruşa seni satar.

When you lose small mind, you free your life..

Yorum

İşleniyor...
            X