Duyuru

Collapse
No announcement yet.

tegretol cr200+risperdal

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• kanarya30
    replied
    okb nedir ? açabilirmisin konuyu biraz ?

Leave a comment:

• bayraktar89
    replied
    Orjinal yazı sahibi: kanarya30 View Post
    Arkadaşlar bu iki ilaç bileşimini kullanan oldumu içinizde? Ne tür rahatsızlıkta kullanılıyor bu ilaçlar?
    Tegretol + risperdal
    tegretol hakkında bilgim yok ama risperdal bir antipisikotik ilaç gurbuna daildir .şzofren ilacıdır .aynı zamanda depresyon ve okb tedavisinde kullanılır.risperdal özlllikle okb de anafranil ile çok iyi bir ikili oluşturur

Leave a comment:

• kanarya30
    replied
    beyzade , bu ilaçlar yaramıyor ama ne yapmam lazım ?

Leave a comment:

• BeyZade
    replied
    Orjinal yazı sahibi: kanarya30 View Post
    Duhan;
    doktor bana neden bu ilaçları verdi anlamadım.ben epilepsi falan değilimki,gerçi daha önce dekapin de kullanmıştım ama genelde antidepresan yazıyorlardı.mesleğime mani oldu bu hastalık bu ilaçlar.sen ne iş yapıyorsun hergün bir avuç ilacı nasıl alıyorsun rahatsızlığın ne? çalışabiliyormusun?
    antiepileptik ve antipsikotik yazılmışsa dirençli depresyon içindir büyük ihtimal... antiepileptiğin yazılma sebebi manik depresyon için... epilepsi olduğun için değil.

Leave a comment:

• kanarya30
    replied
    Duhan;
    doktor bana neden bu ilaçları verdi anlamadım.ben epilepsi falan değilimki,gerçi daha önce dekapin de kullanmıştım ama genelde antidepresan yazıyorlardı.mesleğime mani oldu bu hastalık bu ilaçlar.sen ne iş yapıyorsun hergün bir avuç ilacı nasıl alıyorsun rahatsızlığın ne? çalışabiliyormusun?

Leave a comment:

• duhan571
    replied
    ben 15 senedir tegretol CR-400 içiyorum epilepsi türü hastalıklarda bu ilaç kullanılır.
    risperdal ise deprsyon v.s hastalıklarda kullanılır
    ben hergün bir avuç ilaç içiyorum içtiğim ilaçları görsen şaşırır kalırsın .....

Leave a comment:

• BeyZade
    replied
    manik depresif ( bipolar )

Leave a comment:

İşleniyor...
X