Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Merhaba yardımcı olabilirmisiniz ?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Merhaba yardımcı olabilirmisiniz ?

Merhabalar ben 16 yaşındayım size bir şey sorucam kullandıgınız ilaçlar nasıl? çok yan etki yapıyrormu sersemlik sanki kafana birisi oturuyormuş gibi ve kullandığınız ilaçlar size nasıl geldi yan etkisine rağmen memnunmusunuz cevaplarsanız sevinirim.. bu 2 soruyu çok görmeyin lütfen

Orjinal yazı sahibi: seroboy View Post
    Merhabalar ben 16 yaşındayım size bir şey sorucam kullandıgınız ilaçlar nasıl? çok yan etki yapıyrormu sersemlik sanki kafana birisi oturuyormuş gibi ve kullandığınız ilaçlar size nasıl geldi yan etkisine rağmen memnunmusunuz cevaplarsanız sevinirim.. bu 2 soruyu çok görmeyin lütfen
    bu soruları hangı ılacı kullanıyosan adını söylıyıp sorsan daha ıyı olur özellıkle sordugun bır ilaç varmı
    Hayatta yapabileceğiniz en büyük hata,
    sürekli bir hata daha yapacağımız KORKUSUDUR!

Hayat budur.Onu hissedin , onu yaşayın ve ondan hoşnut kalın .

Yorum

dr tavsiyesi ile kullanılan ilaçların yan etkileri var elbet..eger dr un kullanman gerektigini söylüyorsa kullanırsın eger fazlasıyla rahatsız eden kalıcı yan etkileri var ise ilaç degiştirilebilir..ama yine dr un tarafından..
      her ilacın yan etkisi farklıdır kimi hafif kimi sarsıntılı..
      benim kafama biri oturmuş gibi hissettiğim olmuştu..hemde öyle böyle değil akrep nalan oturmuş gibi..ama bir hafta kadar sürdü ve geçti
      ...............

Yorum

Orjinal yazı sahibi: farbetter View Post
        dr tavsiyesi ile kullanılan ilaçların yan etkileri var elbet..eger dr un kullanman gerektigini söylüyorsa kullanırsın eger fazlasıyla rahatsız eden kalıcı yan etkileri var ise ilaç degiştirilebilir..ama yine dr un tarafından..
        her ilacın yan etkisi farklıdır kimi hafif kimi sarsıntılı..
        benim kafama biri oturmuş gibi hissettiğim olmuştu..hemde öyle böyle değil akrep nalan oturmuş gibi..ama bir hafta kadar sürdü ve geçti
        Hmm teşekkür ederim cevabınız için bendede yan etkileri geçti herkes yan etkilerinden şikayetçi diye diyodum.Ben selectra kullanıyorum.

Yorum

İşleniyor...
        X