Duyuru

Collapse
No announcement yet.

prosac kullanan varsa düşüncelerini yazmasını bekliyorum..

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• prosac kullanan varsa düşüncelerini yazmasını bekliyorum..

normalde anafranil ve risperdal kullanıyorum.doktorun yazdığı ilaçlar bunlar.ama akşam kendi kafama gore biriş yaptım bir dozaj prosac aldım.biraz gerdi.sabaha karşı ancak uyuyabildim.ama müthiş bir odaklanma ,konsantre artışı oldu.devam etsem acaba zararı.varmı aranıza prosac kullanan nasıl bir ilaçtır.kombinasyomları nelerdir.yan etkileri falan.hangi ilaçlarla kullanılması sakıncasızdır.yazarsanız sevinirim .ama lütfen doktorunuza sorun demeyin .doktor 2 ilaç dışında yazmıyo.okb düzeldi ama depresyon hala devam ediyo .
    Aşk başlamadan güzel,
    Kalplerde heyecan
    Bakışlarda korku olduğu zaman güzel...
    Birbirimize sezdirmemek için çırpınış,
    Başkaları görmesin diye çabalayış,
    Gözlerim gözlerinin mavisine değdiği zaman...
    Aşk başlamadan güzel....

kullandığın ilaçlar etkileşim içine girebilir doktor önermeden kullanmamalısın...

KuzuZade
    Derdest etti gönlümü serabınla gelen nazarın, n'ola ki aslına rücu etse suret-i nigarın..BeyZade
    BEYNİNİZİ değiştirin , HAYATINIZ değişsin... ( Dr. Daniel G. Amen )
    Psikiyatrik rahatsızlığı olan bu kitabı okusun etkili çözüm bulacaksınız. !

Yorum

Orjinal yazı sahibi: bayraktar89 View Post
      normalde anafranil ve risperdal kullanıyorum.doktorun yazdığı ilaçlar bunlar.ama akşam kendi kafama gore biriş yaptım bir dozaj prosac aldım.biraz gerdi.sabaha karşı ancak uyuyabildim.ama müthiş bir odaklanma ,konsantre artışı oldu.devam etsem acaba zararı.varmı aranıza prosac kullanan nasıl bir ilaçtır.kombinasyomları nelerdir.yan etkileri falan.hangi ilaçlarla kullanılması sakıncasızdır.yazarsanız sevinirim .ama lütfen doktorunuza sorun demeyin .doktor 2 ilaç dışında yazmıyo.okb düzeldi ama depresyon hala devam ediyo .
      Kullanmakta olduğun ilaçlarla etkileşimi olabilir o yüzden kafana göre kullanma ...ben 60 mg prozac kullanıyorum depresyonu sıfırladı diyebilirim ... doktorunla bu durumunu paylaş depresif durumundan mutlaka bahset kullandığın ilaçların iyi gelmediğini belirt...
      GİDENE DUR DEMEM ....

Yorum

İlaç kullananların yaptığı en büyük hatalardan biri kafalarına göre ilaç kullanmak. Problemlerinin kabuklaşmasına sebep olabiliyor, doktoruna sormalısın.
        Her şey güzel olacak...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: KATTRE View Post
          Kullanmakta olduğun ilaçlarla etkileşimi olabilir o yüzden kafana göre kullanma ...ben 60 mg prozac kullanıyorum depresyonu sıfırladı diyebilirim ... doktorunla bu durumunu paylaş depresif durumundan mutlaka bahset kullandığın ilaçların iyi gelmediğini belirt...
          haklısın belki ama napim doktor 2 ilacın dışına cıkmıyo.tamam okb bitti ama depresyon halen var.1 ay kullanacam ne olursa olsun .boylede kotuyum zaten .en cok serotonin sendromu olurum
          Aşk başlamadan güzel,
          Kalplerde heyecan
          Bakışlarda korku olduğu zaman güzel...
          Birbirimize sezdirmemek için çırpınış,
          Başkaları görmesin diye çabalayış,
          Gözlerim gözlerinin mavisine değdiği zaman...
          Aşk başlamadan güzel....

Yorum

Prozac, iyi bir ilaçtır, ama ağır bir ilaçtır. Çok kullanılması onu etkisiz bir ilaç gibi gösterir, ama öyle değildir; kullanılmasına dikkat edilmesi gerekir.

Prozac kullanmak uykusuzuluk ve iştahsızlık yapacaktır, Xanax verilir genellikle uyku ve iştah için.

Risperdal ile kullanımı sakıncalıdır.
            Ben hasta bir adamım..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: bazen13 View Post
              Prozac, iyi bir ilaçtır, ama ağır bir ilaçtır. Çok kullanılması onu etkisiz bir ilaç gibi gösterir, ama öyle değildir; kullanılmasına dikkat edilmesi gerekir.

Prozac kullanmak uykusuzuluk ve iştahsızlık yapacaktır, Xanax verilir genellikle uyku ve iştah için.

Risperdal ile kullanımı sakıncalıdır.
              Xanax iştah yapmaz ve iştah için verilmez öyle bir etkisi yoktur....
              GİDENE DUR DEMEM ....

Yorum

Xanax iştah yapmaz ve iştah için verilmez öyle bir etkisi yoktur....
                Xanax, Prozac ile verilen, Prozac'ın uykusuzluğunu dindiren bir ilaçtır. İştah açtığı da doğrudur..
                Ben hasta bir adamım..

Yorum

Xanax, Prozac ile verilen, Prozac'ın uykusuzluğunu dindiren bir ilaçtır. İştah açtığı da doğrudur..
                  Prozac uykusuzluk yapmıyor, iştah içinde xanax'ı ilk defa duyuyorum ara sıra kullanıyorum ama hiçte iştahım açılmıyor...
                  GİDENE DUR DEMEM ....

Yorum

Her zaman yazıldığı gibi psikolojik ilaçların etkileri ve yan etkileri kişiden kişiye farklılık gösteriyor.Ben sosyal fobim için doktor kontrolünde bir çok ilaç denemesinden sonra gene doktorun yazmasıyla 3 yıldır prozac kullanıyorum bana en iyi etki eden ve yan etkisi en az olan ilaç bu geldi.
                    43-erkek-Lisans-Serbest -Evli ve mutlu ama SF li

Yorum

Ben de ilaç kullanmama konusunda direndim.Ama baktım dayanamıcam.Bir hekime yan etkisi en az ve başlaması bırakması en kolay ilaç hangisi diye sordum.Prozac dedi.Bugün bir kutu aldım ve şimdi bir tane içerek başladım.Bi deneyelim bakalım.İnşallah uykusuzluk yapmaz.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: dreamer8 View Post
                        Ben de ilaç kullanmama konusunda direndim.Ama baktım dayanamıcam.Bir hekime yan etkisi en az ve başlaması bırakması en kolay ilaç hangisi diye sordum.Prozac dedi.Bugün bir kutu aldım ve şimdi bir tane içerek başladım.Bi deneyelim bakalım.İnşallah uykusuzluk yapmaz.
                        Ya iştah açar ve sürekli uyutur, ya iştah kapar ve uykusuzluk yapar..
                        Ben hasta bir adamım..

Yorum

Muhtemelen uykusuzluk yapacaktır bende.İlaç alınca uyuyamıyorum.İştahım normal şimdilik.

Yorum

Ya iştah açar ve sürekli uyutur, ya iştah kapar ve uykusuzluk yapar..
                            Neden yanlış yönlendiriyorsun ben 60 mg kullanıyorum hiçbir yan etkisini görmedim , kişiden kişiye değişir yan etkiler !
                            GİDENE DUR DEMEM ....

Yorum

Neden yanlış yönlendiriyorsun ben 60 mg kullanıyorum hiçbir yan etkisini görmedim , kişiden kişiye değişir yan etkiler !
                              genel kabul görmüş iki yan etkiden bahsediyorum..
                              Ben hasta bir adamım..

Yorum

İşleniyor...
                              X