Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Wellbutrin ?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

Orjinal yazı sahibi: arcatera View Post
    Ayrıca dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğunda özellikle erişkinlerde etkilidir. !. Reçetesizde endikasyonlarında sadece major depresyon yazması büyük eksiklik olmuş. Aynı zamanda nikotinik reseptörleri uyardığından sigara ihtiyacını ortadan kaldırır sigara bırakmada etkili bir ilaçtır.İlaca başladığımdan beri sigara içmiyorum.
    ben sigara bıraktıcı etkisinin nikotinik reseptörlerini uyarmasındanda ziyade tat alma reseptörlerini azaltmasıyla ilgili olduğunu düşünüyorum.çünkü bu ilaç aynı zamanda iştahıda kapatıyor.sigarada yemekte zevkle ilgili aktivitelerdir.tat alma duyularını bozarak bu zevklerimizin içine ettiğini düşünüyorum.henüz kullanmadım bu ilacı.bu benim kişisel tahminim.bilimsel olarak böyle bir veriye rastlamadım.özellikle iştahsızlığımı söylememe rağmen doktorumun yazdığı bir ilaç.henüz kullanmadım
    Last edited by ginsengg; 06-06-2013, 06:00 PM.

Yorum

Bu ilacı başka kullanan var mı?

Yorum

ben kullandım bana çok zayıf kaldı.. sıkıntı yaptı, cinsel olarak aşırı istek yaptı

Yorum

Bende de uykusuzluk yaptı ama biraz sabredicem etkisi uzun sürede ortaya çıkıyormuş

Yorum

ben 10 gündür kullanıyorum 150 mg. sigara konusunda hiç etki yapmadı ya bende mi bir sorun var acaba . Ama iyi hissettiriyor canlandırdı biraz ilerleyen zamanlarda ne olucak bakalım.

Yorum

6 aydan fazla kullandım... Cinsel performansı ve isteği azaltıyor.. doktorsuz bıraktım ilacı az az bıraktım.şimdi çok şükür problem yok.bu ilacın en iyi tarafı sigara istemiyor canın ilk zamanlar tabi..

Yorum

İşleniyor...
              X