Duyuru

Collapse
No announcement yet.

lustral

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

Orjinal yazı sahibi: serena View Post
    ama şunuda unutma her insan aynı diğildir ilaç kullanan kişiye göre değişir
    olabilir...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: rabiaa View Post
      arkadaşım kullanıyor ama çok kötü gözüküyor onun için üzülüyorum...
      kötü gözükmeyi biraz daha açar mısın ?
      Bilmiyorsan gönül sazını çalmayı ne teli incit ne burguyu kır....

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Mavi. View Post
        kötü gözükmeyi biraz daha açar mısın ?
        çok bitkin halsiz durmadan midesi bulanıyor kötüleşiyor elleri kolları bacakları titriyor.. çok mutsuz gözüküyor hemde oldukça mutsuz

Yorum

Orjinal yazı sahibi: rabiaa View Post
          arkadaşım kullanıyor ama çok kötü gözüküyor onun için üzülüyorum...
          ilaçların kullanıma başlanmasında bir takım etkileri olabiliyor.lakin kötü gözükme içinde bulunduğu durumdan kaynaklanabilir.umarım düzelir.
          Bilmiyorsan gönül sazını çalmayı ne teli incit ne burguyu kır....

Yorum

Bütün antideprasan ilaçlarda ilk bir hafta en düşük dozajın yarısyla başlanılır. örn. lustralda 25 mg, cipralexde 5 mg gibi.. Birinci haftanın sonunda tam doza geçilir. Bunu psikiyatristler çok iyi bilir. Sana ilacı veren doktor psikiyatrist mi ?

Yorum

doktor da bana lustrali ilk yazdığında ilk üç gün 25 mg (yarım hap) 3,6 gün arası tam hap 6 gün den sonra günde 2 hap verdi . Lustralin olumlu etkisini görmediğimi söyleyince lustralin special inden yazdı kullanıyorum dediğine göre en iyi ilaçmış

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Zernigar
                ben de lustrale başladım bugün 3. günüm. rahat uyumam için de (anksiyete bozukluğum var uykuya dalamıyordum devamlı stresten) doktor buna ek olarak tranko buskas verdi ama ben uyuyamıyorum. uykumu kaçırdı bu lustral. gece devamlı uyanıyorum. uyandığımda da çok ağırlık olmuyor üstümde iyi uyumamış olmama rağmen. ilk başlarda sizde de böyle oldu mu kullananlar?
                lustrali sabah attığımda beni zorluyor uykumu getiriyor . Eskiden uykum ağırdı top patlasa anca uyanırdım şimdiyse kapı sesine bile uyanabiliyorum

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Zernigar
                  aynen öyle. derin uyku uyuyamıyorum 3 gündür. ama şu an uykum var biraz da başım dönüyor sanki. baş dönmesi de yapar mı bu lustral?
                  specialini attığım ilk gün yapmıştı sanırım dozla alkalı olabilir

Yorum

ssri ların en etkilisi bence. zaten bu pfizer ne yapıyo ediyo her şeyin en iyisini buluyo heralde.
                    ama biraz dikkat dağınıklığı ve sivilce yapar.uyku düzenini bozabilir başlarda. iştah keser....

Yorum

Orjinal yazı sahibi: porselen View Post
                      ssri ların en etkilisi bence. zaten bu pfizer ne yapıyo ediyo her şeyin en iyisini buluyo heralde.
                      ama biraz dikkat dağınıklığı ve sivilce yapar.uyku düzenini bozabilir başlarda. iştah keser....
                      neeee sivilce mii? sivilce yapan oydu demek bende bir türlü anlam verememiştim sebebi ne bu lanetlerin diye

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Armagan View Post
                        neeee sivilce mii? sivilce yapan oydu demek bende bir türlü anlam verememiştim sebebi ne bu lanetlerin diye
                        Valla inan ben de kara kara düşünüyordum ulen çekirdek yemiyorum kızartma yemiyorum bu sivilceler nereden geldi diye, demek lustralın işiymiş suçlu bulundu.
                        Her şey güzel olacak...

Yorum

sivilce yapıyo ya. başka kullananlardan da duymuştum bende de oluyodu. ama psikiyatriste söylerseniz emin olun inkar edecektir

Yorum

İşleniyor...
                          X