Duyuru

Collapse
No announcement yet.

lithuril'den kaynaklanan mide bulantısı :(

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

  • hkayac
    adlı üyemiz lithuril'den kaynaklanan mide bulantısı :( konusunu başlattı

    lithuril'den kaynaklanan mide bulantısı :(

    doktorum lithuril e başlattı. Sadece gece 3 tane birden alıyorum. Ama korkunç bir mide bulantısı yapıyor. özellikle ayağa kalkınca fena oluyor. Artık suyun tadı bile tuhaf geliyor. hatta su içerken bile midem bulanıyor. Buna bir çare bulan var mı?

  • hira_01
    replied
    ben böyle sıkıntılar yaşamadım sadece ilk aldığımda mide bulantım oluyordu, bir süre daha kullan baktın şikayetlerin devam ediyor doktoruna danışıp bırakırsın.

    Leave a comment:


  • hkayac
    replied
    Orjinal yazı sahibi: hira_01 View Post
    lithuril iyi ilaçtır yıllardır kullanıyorum. ilk zamanlar mide bulantısı yapması normal.
    mide bulantısını geçtim de... ağzımdaki acı tad beni öldürecek...suyun tadını alamıyorum artık ağzımda zehir gibi bir tad var... hep böyle olacaksa içemem ben bunu... çünkü o tadı sürekli hissetmek beni daha da çok geriyor. bütün gün huzursuzum.

    Leave a comment:


  • hira_01
    replied
    lithuril iyi ilaçtır yıllardır kullanıyorum. ilk zamanlar mide bulantısı yapması normal.

    Leave a comment:


  • hkayac
    replied
    Orjinal yazı sahibi: BeyZade View Post
    ilacı yemek arasında al biraz yemek ye, hapı yut, suyunu iç, üstüne biraz daha çok ye, ne acılık ne de bulantı olmayacaktır umuyorum
    sağol beyzade bir de böyle deneyeyim bakalım...

    Leave a comment:


  • BeyZade
    replied
    Orjinal yazı sahibi: hkayac View Post
    aaaa şimdi terbiyemi bozucam ama.... başlarım böyle ilaca ben!!! bu ne ya!!! yediğimin içtiğimin tadı yok... ağız tadıyla su bile içemiyorum be!!!

    bu acılık için bir çare var mı? ben içmiyorum arkadaş lithurili...
    ilacı yemek arasında al biraz yemek ye, hapı yut, suyunu iç, üstüne biraz daha çok ye, ne acılık ne de bulantı olmayacaktır umuyorum

    Leave a comment:


  • hkayac
    replied
    aaaa şimdi terbiyemi bozucam ama.... başlarım böyle ilaca ben!!! bu ne ya!!! yediğimin içtiğimin tadı yok... ağız tadıyla su bile içemiyorum be!!!

    bu acılık için bir çare var mı? ben içmiyorum arkadaş lithurili...

    Leave a comment:


  • enerji528
    replied
    Orjinal yazı sahibi: hkayac View Post
    bugün doktoru aradım zaten. Dozu azaltmadı ama sabah, öğle ve akşam 1er olmak üzere 3e böldü... Tüberküloz ilaçları bile bu kadar kötü değildi nasıl dayanıcam bilmiyorum...
    Sabret demekten başka bir şey aklıma gelmiyor, veremle mücadeleyi kazanmışsan lithurillede mücadele edebilecek güçtesin demektir, geçmiş olsun inşallah yan etkiler kısa süre içinde geçer.

    Leave a comment:


  • hkayac
    replied
    Orjinal yazı sahibi: enerji528 View Post
    Yan etkiler genelde iki hafta içinde geçiyor sabredebilirsen sabret çok ağır diyorsan yarın doktora telefon aç, belki dozu bir süreliğine azaltabilir.
    bugün doktoru aradım zaten. Dozu azaltmadı ama sabah, öğle ve akşam 1er olmak üzere 3e böldü... Tüberküloz ilaçları bile bu kadar kötü değildi nasıl dayanıcam bilmiyorum...

    Leave a comment:


  • enerji528
    replied
    Yan etkiler genelde iki hafta içinde geçiyor sabredebilirsen sabret çok ağır diyorsan yarın doktora telefon aç, belki dozu bir süreliğine azaltabilir.

    Leave a comment:

İşleniyor...
X