Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Lustral ile ilgili

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Lustral ile ilgili

3 aydır 50 mg Lustral kullanıyorum ve 3 aydır sıkıntılarım çok büyük ölçüde azaldı. Gerçekten ilaç gözle görülür şekilde etkiledi. Ben bu ilacı çok uzun bir süre 50 mg olarak kullanmayı düşünüyorum . İlacın etkileri zamanla azalır mı bunu merak ediyorum. Yani 3 aylık kullanımla 5 yıllık kullanım arasında ilacın etkinliği bakımından bir azalma olur mu ?

Orjinal yazı sahibi: asd32321 View Post
    3 aydır 50 mg Lustral kullanıyorum ve 3 aydır sıkıntılarım çok büyük ölçüde azaldı. Gerçekten ilaç gözle görülür şekilde etkiledi. Ben bu ilacı çok uzun bir süre 50 mg olarak kullanmayı düşünüyorum . İlacın etkileri zamanla azalır mı bunu merak ediyorum. Yani 3 aylık kullanımla 5 yıllık kullanım arasında ilacın etkinliği bakımından bir azalma olur mu ?
    depresyon içinmi kullanıyorsunuz

Yorum

anksiyete ve hafif depresyon

Yorum

lustral amerikada yapılan araştırmalarda etkinliğini en uzun sürdüren antidepresanlardan olduğu gösterilmiştir.

Yorum

doktora gidiyorsun değil mi?

Yorum

1 kere gittim bir daha gitmeyi düşünmüyorum. Doktor(?) ilacı yazdı geçti yüzüme bile bakmadı.

Yorum

ilaç kullanıyosan hiç olmazsa rutin kontrol için gitmelisin ama?

Yorum

çok önemli bir sorunum olduğunu düşünmüyorum. Kullandığım ilacın da öyle çok ağır bir ilaç olduğunu sanmıyorum hatta ilaca başlarken hiç bir yan etki yaşamadım. Zamanı geldiğinde azaltarak tek başıma bırakmak istiyorum. Fakat uzun bir süre kullanmak istediğimden ilacın etkisi azalır mı diye merak ediyorum hepsi bu yani.

Yorum

çok önemli bi sorunun olmayabilir tamam ama bu ilacı sana doktor vermiş, yani gerek görmüş. ne kadar kullanacağını da doktor bilir.

kaş yapayım derken göz çıkarma dikkat et

Yorum

ayrıca lustral dahil tüm ilaçların uzun süre kullanımında etkisi azalır, doktor ilaç ayarlaması yapar durumuna göre.
                    sadece ilaç içerek iyileşme olmaz zaten, terapi önemli.

durumun hakkında pek bilgim yok, ezbere konuşmak istemem ama doktor lustral verdi 5 ay içeyim iyileşeyim bırakayım mantığın yanlış bence.

ha buarada uzun sure lustral kullandım, artık bana mısın demiyor.

bilmem anlatabildim mi...

Yorum

İşleniyor...
                    X