Duyuru

Collapse
No announcement yet.

en fazla kaç mg lustral

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• en fazla kaç mg lustral

lustral arttıracağım sanırım yakında, peki en fazla kaç mg almak gerekiyo lustrali
    İyi ya, madem hepimiz günün birinde çekip gideceğiz o halde bunca matem bunca kahır ne için ?... Hı ? Sizinkisi matem değil zaten korku, korku ! Hayat demek, ölümü beklemek demektir. Az çok hepimiz denizi, yıldızları, ağaçları işte falanları filanları göreceğiz, bir çok şeyin tadına bakakacağız sonrada ister istemez "Gidiyorum Elveda" şarkısını söyleyeceğiz...

lustral maximum 200mg.da etkilidir.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: BİTOPERTİN View Post
      lustral maximum 200mg.da etkilidir.
      daha fazlasını aldığımda komaya mı girerim ?
      İyi ya, madem hepimiz günün birinde çekip gideceğiz o halde bunca matem bunca kahır ne için ?... Hı ? Sizinkisi matem değil zaten korku, korku ! Hayat demek, ölümü beklemek demektir. Az çok hepimiz denizi, yıldızları, ağaçları işte falanları filanları göreceğiz, bir çok şeyin tadına bakakacağız sonrada ister istemez "Gidiyorum Elveda" şarkısını söyleyeceğiz...

Yorum

200 değil istersen 300mg al ne kadar süre kullanacaksın ilacın verdiği sıkıntıya ne kadar dayanabilirsin?bir ara kullandım özellikle anafranil berbat diş kanaması yapıyo sözde okb de en etkili ilaç falan filan derler hepsi hikaye bana göre ayrıca lustralın ve diğer antidepresanların yan etkileri malum..ilaç kullanmadan yapamayanlar kullansın elbette ancak ilaca değil allaha güvenelim o yüzden demem o ki 20 yıllık okb si ve depresyonu hafiflemiş birisi olarak tecrübelerimle söylüyorum..Allaha dine yönelelim arkadaşlar ve inanın allaha tevvekkül etmek en güçlü antideprasanların yapamayacağı etkiyi yapar..
        Last edited by metafizik; 18-08-2012, 11:34 AM.
        Sakinleştirici olarak vardır bir hayır kullanıyorum..

Yorum

100 mg dozu aşmamak lazım. Doktor karar verir doza ancak 100 mg dozdan fazlası tehlikeli olabilir. Önce doktora danışman lazım tabii.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: prometheuss
            sana limit yok ama 200 ü geçme tavsiyem ben 17 aydır kullanıyorum 100 ü geçmedim acil servis olur en kötü
            bana niye limit yokmuş ?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: maviyesil View Post
              100 mg dozu aşmamak lazım. Doktor karar verir doza ancak 100 mg dozdan fazlası tehlikeli olabilir. Önce doktora danışman lazım tabii.
              etkisini kaybederse 100 ü geçerim malesef elimde değil.

Yorum

Dozu artırmak daha etkili olacağı anlamına gelmez. Kişiye göre değişse de belli bir dozdan sonrası fayda etmeyecektir. Bu sebepten , dozu yükseltmeyi yegane çözüm gibi görmemelisiniz. Buna doktor karar vermelidir.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: maviyesil View Post
                  Dozu artırmak daha etkili olacağı anlamına gelmez. Kişiye göre değişse de belli bir dozdan sonrası fayda etmeyecektir. Bu sebepten , dozu yükseltmeyi yegane çözüm gibi görmemelisiniz. Buna doktor karar vermelidir.
                  yo hayır zaten özellikle sordum ya en fazla kaç mg diye bende biliyorum işte fazlasının zarar olduğunu ve size danışmak istedim

Yorum

İşleniyor...
                  X