Duyuru

Collapse
No announcement yet.

prozac 20mg

Collapse
X
 • Filtrele
 • Zaman
 • Göster
Clear All
new posts

 • haydibebek
  adlı üyemiz prozac 20mg konusunu başlattı

  prozac 20mg

  depresyon tanısı kondu bana,gerçi psikiyatristim 5 dk dinledi beni,ne kadar sağlıklı bir teşhis bilemem ama yaklaşık 2 aydır prozac kullanıyorum günde 1 tane ,dr sana mutlukuk hapı yazıyorum dedi ama alakası bile yok,kendime güvensizliğim,hayattan tad alamamam ,agresifliğim(hafif bi azalma var ama gene de sinirliyim),asosyalliğim hala devam ediyor üstelik günün her saati uykum var,gözlerimi açamıyorum,akşam 8 de uyuklamaya başladım,libidom zaten yerlerdeydi,daha da kötü şimdi,sadece bişey düşünmüyorum çünkü hep uykum var ama ben bu şekilde düşünmemeiştim,mizacım olumlu yönde değişir,diye umut ediyordum ama bu ilaç beni uyuşturmaktan başka bir halta yaramıyor:crying:

 • enerji528
  replied
  Prozac en düşük yan etkiye sahip ilaçlardan birisi. Doktora gitmen güzel olur gidinceye kadar da ilacı bırakma. Sendeki halsizlik, bitkinlik prozactan ziyade çok düşünmekten, irdelemekten, her şeye kafayı takmaktan geliyor gibi. Prozac her şeyi kafaya takmanı engelleyecek böylece enerjini gereksiz konularda değil önemli konularda harcayacaksın.

  Leave a comment:


 • haydibebek
  replied
  40 lık 60lıkla heralde bitkisel yaşantıya geçerim ben artık,20 lik bile ağır geliyor olmalı ki uyukluyorum sürekli...ya da başka bir ilaca geçirecek beni,gideceğim önümüzdeki günlerde.

  Leave a comment:


 • enerji528
  replied
  Doktora tekrar gitsene, neden gitmedin, bir kez gitmeyle olmaz düzenli tedavi olman gerekir. Doktora git dozunu artırabilir 20mg düşük bir doz, ben şu an 40lık kullanıyorum 60mg bile kullanılabiliyor.

  Leave a comment:


 • haydibebek
  replied
  hayır intihar eğilimim yok,ama hayattan zevk alamıyorum herşey beni çok siinirlendiriyor,mutsuzum ağlıyorum sürekli gerçi prozactan sonra o geçti,güvensizlik,aosyallik,isteksizlik,uyuşukluk, üşengeçlik,ruhum daralıyor ,unutkanlık,aşağılık kompleksi(güya depresyondanmış)bunlar var bende,ama kronikleşmiş artık..artık hfif mi ağır mı bilemiyorum..

  Leave a comment:


 • haydibebek
  replied
  ben gatanın psikiyatristine gidiyorum devletin psikiyatristi işte,gün alıp gideyim bari bir ara,bıktım uyuklamaktan,bir de terapiste gideceğim psikolojim için,psikiyatristler ilac dayamaktan başka bi işe yaramıyor...

  Leave a comment:

İşleniyor...
X