Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Seroquel depresyona neden olabilir mi?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

Orjinal yazı sahibi: coffee View Post
    solian ,lustral yerine tercih edilen bir ilaç mı?
    solian amisülpirid tir etken maddesi bu ilaç şizofreninin ngatif belirtlerine çok iyi geldiği bilinir camiada....tam şizofreni ilacıda değildir depresyona çok iyi gelir....

Yorum

Orjinal yazı sahibi: longines View Post
      solian amisülpirid tir etken maddesi bu ilaç şizofreninin ngatif belirtlerine çok iyi geldiği bilinir camiada....tam şizofreni ilacıda değildir depresyona çok iyi gelir....
      Bir konuşalım doktor beyle de.Ben şimdi çıkıyorum.Gidip biraz sürüneyim.İlginiz için teşekkürler,uyku için de tavsiyeniz olursa yazın lütfen.Özelden de olabilir,iyi geceler.

Yorum

uyku için brz yorgunluk ve sakinlik gerekiyor ..........

Yorum

evet. seroquel ve diğer bütün antipsikotikler depresif yapabilir.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: neyzenilhan48 View Post
            evet. seroquel ve diğer bütün antipsikotikler depresif yapabilir.
            Ben de öyle düşünmüştüm.Sonuçta mani tedavisinde(!) kullanıldığına göre.Bu arada evdekiler beni uyandırmamışlar,zorla kaldırdılar yataktan,az evvel uyandım.Rekorlarıma bir yenisi daha eklendi.Bu böyle olur mu Allah aşkına?Sabırlı ol,keyfine bak diyen doktor,kendi eşi bu durumda olsa ne düşünürdü acep?????
            Üstelik şimdi hiçbir şey yapmak istemiyorum ve iyice yorgun uyandım of yaa..

Yorum

seroquel 25 in depresif yapması beklenmez ama sizde böyle bir etki yaratmış olabilir.
              uyku sorunu için depresif bir insana, laroxyl, tolvon ve remeron gibi uyutan antidepresanlar daha uygundur.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: coffee View Post
                solian ,lustral yerine tercih edilen bir ilaç mı?
                solian da antipsikotiktir ve depresif yapabilir.
                seroquel 25 ile depresif oluyorsanız artık bütün antipsikotiklerden uzak durmanız gerekir.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: neyzenilhan48 View Post
                  seroquel 25 in depresif yapması beklenmez ama sizde böyle bir etki yaratmış olabilir.
                  uyku sorunu için depresif bir insana, laroxyl, tolvon ve remeron gibi uyutan antidepresanlar daha uygundur.
                  Teşekkür ederim ilginize.Bunlar düzen sağlanana kadar kullanılıp bir anda bırakılabiliyor mu yoksa tedavi sürecine eklenerek belirli bir süre hastanın izlenmesini ve kademeli olarak ilacın kesilmesini mi gerektiriyor..

Yorum

valla bende de depresyon problemi var yaklaşık 20 yıldır aralıksız kullanıyorum.
                    laroxyl ile başlamıştım. sonra prozac ve 2008 den beri de paxil...

Yorum

benimde annem bir seneden fazladır seroquel içiyo bipolar rahatsızlığından dolayı onun yanı sıra lustralda alıyor. depresif bir durumu olmadı. benimde bildiğim gibi bipolar hastalıklarında genellikle kullanılan bir ilaç depresyonda kullanıldığını duymadım ama doktor verdiğine göre tedavi edici özelliği olsa gerek... yinede bu durumu mutlak paylaşmanızda fayda var fakat şöylede bir durum var. ilaçlar birkaç hafta bünyede değişiklik yaratabiliyor en azından birkaç hafta içilmesi gerekliki size yarayıp yaramadığı daha sonra kontrol edilebilsin.
                      Denizdeki damlaları sayın desem sayar mısınız? Canlar damladır, sonunda aynı denize damlayacağız.

Yorum

İşleniyor...
                      X