Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Remeron kullananlar buraya

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Remeron kullananlar buraya

Arkadaşlar remeron muadili mirtaron yazdı doktor.Kullananlar var mı?Yaptığı uyku durumu bir süre sonra geçiyor mu yoksa kalıcı mı?

remeron asıl majör depresyon ve anksiyete bozukluğunda kullanılır. depresyon ve anksiyete bozukluğu ile birlikte uyku sorunu da varsa doktormed genelde remeronu tercih ediyorlar. remeronun ilk zamanlarda uyku, uyuşukluk ve kilo alımıyla ilgili yan etkileri olabilir. ama ilk iki haftadan sonra vücut yan etkilere karşı tolerans geliştirerek bu yan etkiler azalır.remeronun ilginç ve en önelmli özelliği dozu arttırkça uyku ve kilo yan etkisi azalır. yani yarım remeron tam remerondan daha fazla uyku ve kilo artışı yapar. GEÇMİŞ OLSUN

Yorum

valla hiç öyle değil. dozu artırınca iştah daha çok artıyor. ben denedim. obesiteye hoş geldiniz.
      toplumda obesitenin yaygınlaşmasının bir sebebi de remeron ve benzeri ilaçlar...

Yorum

Bende remeron muadili Zestat kullanıyorum.İlk zamanlar epey uyku yapıyordu ancak 6 7 aydır kullanıyorum ve artık eskisi kadar uyku yapmıyor.Ancak iştah durumunda azalma yok.İlk başladığın zaman nasıl iştahın artıyorsa öyle devam ediyor.6 ayda 13 kilo aldım bu ilaçtan dolayı.

Yorum

ya bu remeron ne kadar süre sonra iştah açıyor arkadaşlar 20 gündür kullanıyorum iştahımda tık yok 1 ay sonramı iki ay sonramı

Yorum

Orjinal yazı sahibi: guinness View Post
            ya bu remeron ne kadar süre sonra iştah açıyor arkadaşlar 20 gündür kullanıyorum iştahımda tık yok 1 ay sonramı iki ay sonramı
            İştah etkisini sende göstermemiş, normalde bir defa kullandığında iştah acar......

Yorum

benim bir tanıdığında iştahını 3 ay sonra açtı remeron bende açacakmı bilmiyorum

Yorum

Uyku için doktor tavsiyesi ile 2 gündür 15mg olarak kullanıyorum. Öyle belirgin bir uyku artışı ve iştah artışı yaşamadım. Ama ağız kuruluğu, sersemlik, konsantrasyon azalması ve bol kabuslu uyku yaptı. Beynime morfin vurmuşlar gibi. Pek sevmedim bu ilacı.

Yorum

bana onceden doktor vermisti remeron geceleri uyuyamadigim icin. ictikten sonra uykum geliyordu ve kilo aldiriyordu.

Yorum

Yukarıda saydığım yan etkiler bugün geçti. Şu an itibari ile ne olumlu ne de olumsuz bir etkisini görmedim. 3. dozu alalı 1 saat oldu, gram uyku yok. Bünyem çabuk tolere ediyor. Seroquel 25 mg aldığım ilk dozda da anında uyumuştum. Ama sonraları 300 mg bile fayda etmez olmuştu. 😊

Yorum

Bu ilaç bana antidepresan değil depresan etkisi gösterdi. Bıraktım kendime geldim. Sizde durum nasıl?

Yorum

remeron kötü eder

Yorum

yeni doktorum cymbalta'nın cinsel yan etkilerini bertaraf etmesi için verdi. iki gündür kullanıyorum ve şimdilik uyku ve sersemlik dışında bir etkisi yok. bakalım bunlar doktorun dediği gibi geçici mi?

Yorum

Aldıktan sonra yarım saat içinde uyku bastırır,ama sabah rahat kalkarsın sorun olmaz,kilo aldırır,iştahın açılır,zayıf ve depresyonu olanlar için iyi,sevimli bi ilaçtır bence..

Yorum

İşleniyor...
                            X