Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Efexor XR & Arcalion

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Efexor XR & Arcalion

arkadaşlar bugün Efexor Xr ve Arcalion'a başladım yaklaşık 3 saat önce 1 adet 75 mg efexor 2 adet 200 mg arcalion aldım bende morfin etkisi yaptı.
    ilk günden böyle bir etki beklemiyordum. acaba yan etki olarak öföri oluşmuş olabilirmi ? yoksa ilaçların genel tedavi şeklimi böyledir ?
    saygılar..

önclikle geçmis olsun, efexor iyi bir ilaçtır alışması biraz zaman alır 1 hafta 15 gun arasi ama suda varki aliskanlk yapar 1 sene kullandiktan sonra direk birakirsan vertigo etkisi yapar bunun icin sakin kendi basina birakma ve zaten doktor birakincada dozu azaltarak biraktiracktir, fakat tavsiyem 1 seneyi gecmesin kullanman ve birakman. diger ilaclara gore en iyi yanida kilo aldirmiyor.

Yorum

antidepresanlar hakkında olumlu deneyimim sersemleştirmemesi olumsuz deneyimim ise etki süreleri çok az 1 gun aksatsan bile mahvoluyosun resmen yani bağımlılığı çok fena ben oyuzden depresan kullanmıyorum.......

Yorum

Dr efexor yazmıştı yanına arcalion eklemek istiyorum, bu iki ilacı aynı anda kullanan var mı acaba?
        Her şey güzel olacak...

Yorum

Arcalion; halsizlik, yorgunluk, kuvvetsizlik, tembellik veya enerjinin kaybolması gibi durumların ve psişik inhibisyon durumlarının tedavisine etki etmektedir. 2 adet arcalion alırsan o etki gayet normal gibi

Yorum

İşleniyor...
          X