Duyuru

Collapse
No announcement yet.

anafranil

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

anafranil

ben 2 senedir anafranil kullanıyorum şu an 300 mg kullanıyorum çok memnunum çok fazla yan etkisinide görmedim terlemekten başka :lol:

Yorum

herkese selam.Bende on gündür bu ilacı kullanıyorum en ufak bir değişiklik yok.Sizde de aynısı mı oldu bilmiyorum ama ben bu durumdan çok şikayetçiyim.Doktorum sabırlı olmamı söylüyor.Ama bu çok zor.Nasıl olcak bilmiyorum.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: idolll
        herkese selam.Bende on gündür bu ilacı kullanıyorum en ufak bir değişiklik yok.Sizde de aynısı mı oldu bilmiyorum ama ben bu durumdan çok şikayetçiyim.Doktorum sabırlı olmamı söylüyor.Ama bu çok zor.Nasıl olcak bilmiyorum.
        antidepresanlar etkilerini genelde 3. haftadan sonra belli eder.

Yorum

1 sene anafranil kullandım ve çok faydasını gördüm. anafranil çok iyi bir ilaç. daha sonraları takrar eden pa ve depresyon için cipralex kullandım lakin anafranil kadar beni mutlu etmedi. anafranilin kullandıktan sonra ortaya çıkan en önemli yan etkisi vurdumduymazlık. ama okb li arkadaşların da tam olarak aradığı bu değil mi? şaka bir yana anafranilin özellikle okb li hastalarda etkisini göstermesi yaklaşık olarak 2 ay sürüyor. deresyonda bu 4 haftaya panik atak ta da depresyonla benzer olarak 3-4 hafta sürüyor. kilo aldırma sorunu var mı bilmiyorum ama ben kullanırken almıştım. hepinize acil şifalar diliyorum.

Yorum

büyük bir sorunum var

benim şöyle bir sorununm vcar arkadaşlar kız arkadaşıamdan ayrıdlığım zaman beynimin büyük bir kısmını kullllanmıyorum ve hattta hiç birşey yapamıyorum doktora gitttim oğlum dedi o takın tı dedi bana anafralin önerdi ve 3 hafta geçti hala aynı şekilde kafamın içinde hapis bir hayat yaşıyorum ... Sizlerde böyle şeylerle karşılıyorumusunuz

Yorum

baş arısı baş dönmesi sendeleme, ateşlenme, göz arısı vss

ben 21 yaşında öğrenciyim benim sıkıntılarım saymakla bitmez neyapcamı bilmiorum pskologlara gittim vs sorun değişmiyor,, örneğin başımda durmadan ağrı oluyor, gözlerimde yanma yüzümde ateşlenme baş dönmesi araba tutmuş gibi rahat hareket edemiorumm,,uzun uzuzn göz dalmasıı bunlar psikolojik sorun olamaz ya tmm gittim doktorlara beyninde sorun yok oranda yok buranda yok bişe dediler... BURASI ÖNEMLİ SORUYORUM Bİ İNSAN BAZEN MUTLU OLUP Bİ KONUYA ODAKLANDINDA NEDEN BAŞDÖNMESİ DEVEAM ETTSİN YADA BAŞ AĞRILARI DEVAM ETSİN .. PSİKOLOJİK TAKINTILARI UNUTMUŞ DURUMDASIN VE DEVAM EDİYORRR BUNUN CEVABII? hastalıkdan başka bişi deilmidir yaa insaf yaa nası yokmuş bişeyim hala anlamıorum

Yorum

okb

benim 14 yaşındaki kızın 7 yıldır okb tanısı ile tedavi görüyor anafranil tadavisine başlandıktan sonra takıntıları gözle görülür derecede iyileşti yanında rexapin kullanıyor anafranil 75 mg alıyor bizim sorunumuz kızım lise öğrencisi aşırı derecede unutkanlık derse konsantre olamamabuda derslerini çalıştığı halde olumsuz etkiliyor çaresizim ne yapacağımı bilemiyorum kızım buna çok üzülüyor...bu konuda bilgisi olan lütfen yazsın...teşekkürler

Yorum

selam acaba aranızda benim gibi takıntıları olan varmı anafranil bana iyi gelecekmi gelmeliiiiii ben herşeyi hayatımda düzenle olmasını istiyorum dünya işlerini omuzlarımda taşıyorum taşımamam gerektiğini biliyorum ama yapmayıncada olmuyor delirecem. 6yıldır panik atak ve depresyon tedavisi gördüm bende anafaranil fulsac ve tranko buskas kullandım. son 2 aydır tranko buskas piyasadan kalkınca doktora gitrtim .tabii ilaçlarımı değiştirdi .tranko buskası 3 sene kullanmam yanlışmış neyi anlamıyorum bilyormusunuz her doktor farklı konuşuyor neden eski doktorum 3 sene kullanmama izizn verdi trankoyu çok zor bıraktım kabus gibiydi ve artık bende panikten çok obsesif olduğunu öğrendim şimdide anafaranili 75 eçıkardılar 2 tane fulsac alıyorum yeni başladım bakalım 2 aylık kabustan sonra neler olacak benim gibi olan varmı merak ediyorum

Yorum

okb sosyal fobi depresyon

başlıktaki hastalıklarım nedeniyle lustral anafranil ve norodol damla verildi norodol hakkında hıc yorum yapılmamıs kullanan varmı aranızda

Yorum

okb sosyal fobi depresyon

başlıktaki hastalıklarım nedeniyle lustral anafranil ve norodol damla verildi norodol hakkında hıc yorum yapılmamıs kullanan varmı aranızda

Yorum

arkadaşlar bende anafranil kullanıyorum ve cinsel isteksizlik yan etkisini gördüm ilacı bıraktım bır ay oldu ama hala devam edıyo bu gecıcı mıdır

Yorum

Güncellllllllll..
                          Anafranilin iştah açmasını nasıl engelleyebiliriz bilen var mı aceba?
                          Her şey güzel olacak...

Yorum

5 aydır anafranil kullanıyorum,artık tamamen etki etsin istiyorm, etkisi gıdım gıdım oluyor sanki, neden böyle oluyor :/

Yorum

merhaba sizler anafranil kullanmış bir kişi olarak size sormak istedim doktorum önce 25 mg sonra 4 gün sonra bir 25 mg daha ekledi daha sonra 75 çıktı yan etkisini gördüm cinsellikte ama geçti sanırım şimdi 75mg nin üzerine bir 25 mg daha ekledi 150 mg ye kadar çıkacak galiba siz bu hapı kullandığınız için size soruyorum etkisi nasıldır ne zaman gösterir etkisini ben kullanmaya başlayalı 1 ay 1 hafta oldu rica etsem nasıl gerçekten işe yarıyormudur ,panik atak içinde etkilimi sağlıcakla kalın

Yorum

Etkili olması için yüksek doz kullanmalısın.300 mg/gün dozunda.Ama en iyisi ilaçsız bu hastalığı yenmek.Bunun yolu da sen takıntını arıyacaksın ve üzerine gideceksin.Kendi kendine şöyle de:Ölümüne üzerine gideceğim de ve aklına gelen her türlü takıntının üzerine git.

Yorum

İşleniyor...
                                X