Duyuru

Collapse
No announcement yet.

stevens johnson sendromu

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• yapicihasar
    adlı üyemiz stevens johnson sendromu konusunu başlattı

stevens johnson sendromu

Alacağım ilacın 1/10.000 ihtimalle beni bu şekle sokup öldürme ihtimali var ne diyosunuz bu riski almaya değer mi ?
    Last edited by yapicihasar; 08-06-2013, 08:44 PM.

• Obsesif_Fatihi
    replied
    ilk defa duydum böyle bir şey ..

Leave a comment:

• neyzenarses
    replied
    Orjinal yazı sahibi: kabiliyet View Post
    neyzenilhan amca naber
    çaktırma lan. foyamızı meydana çıkaracaksın!

Leave a comment:

• neyzenarses
    replied
    aslında kullandığın 60mg paxil daha fazla riskli. o da fazla değil ama 60mg, paxil için yüksek dozdur.

Leave a comment:

• neyzenarses
    replied
    lamictal dünyada çok yaygın kullanılan bir ilaç. epilepsi ilacı ama bipolar tedavisinde de en çok kullanılan ilaçlardan ve en yenilerinden.
    biraz fazla pimpirik yapmışsın. her türlü ilaçta bu tür nadir görülen riskler vardır.

Leave a comment:

• ozkub
    replied
    Orjinal yazı sahibi: yapicihasar View Post
    Yaşayan ölü değilim. Ölmeye de niyetim yok. http://www.youtube.com/watch?v=SvJPyiHrPmo
    Hocam şu anda zaten paxil 60 mg ve ludiomil 75 mg kullanıyorum .Bu ilacı 3. olarak yazdı doktor. Doktor Türkiye nin en iyilerinden biri. Tedavisine uymak gerek ama ilacın prospektüsü gazete sayfası kadar. Korkuttu beni.
    Öncelikle bana hoca sıfatını uygun bulduğun için teşekkür ederim. Sadece bu hastalıklarla bende mücadele ettim. ama ban teker teker geldiler. Bir süre serotonin aldım mutluk hormonu. Bu süre yaklaşık iki sene. aklın başına gelinceye kadar ilacı içiyorsun. Ama en önemli şey şunu analadım ki düşünmemek . Yalnız düşünmemek. Bir şeylerle oyalanacaksın . Yaşadığımız anlar bir daha gelmiyor. Bu ilaçları Doktor vermiş en az bir sene kullanmalısın ki o beyin seni kötü yapan hormonu durdursun. Biz ne yapıyorsak kandimize düşünerek yapıyoruz. Okb takıntılı olmak herşey bir düzende olacak. O zaman işe yaramadığını düşündüğün herşeyi hayatından çıkaracaksın. burak başkaları kullansın .Biriktirme .Üzüntünü bile biriktirme Birde bu ilaçlar bizim unutkan bir insan olamaızıda sağlıyor. ama mecburuz kullanmayailacı çünkü düşündüğün her ne ise kendi başına unutamıyorusun. Hayatın sade olacak. Umarım yardımcı olmuşumdur. Terapi almayı düşündümü? ilaçın yanında Terapi oda insanı kendine getiriyor. Herşeyi en iyi yapmak zorunda değilsin.
    Last edited by ozkub; 08-06-2013, 10:04 PM.

Leave a comment:

• yapicihasar
    replied
    Orjinal yazı sahibi: ozkub View Post
    Ama inat zarar getirir. Bence ilaçları bir süre kullanmak gerekiyor.
    Hocam şu anda zaten paxil 60 mg ve ludiomil 75 mg kullanıyorum .Bu ilacı 3. olarak yazdı doktor. Doktor Türkiye nin en iyilerinden biri. Tedavisine uymak gerek ama ilacın prospektüsü gazete sayfası kadar. Korkuttu beni.

Leave a comment:

• ozkub
    replied
    Yaşayan ölü değilim. Ölmeye de niyetim yok. http://www.youtube.com/watch?v=SvJPyiHrPmo
    Ama inat zarar getirir. Bence ilaçları bir süre kullanmak gerekiyor. tabiki mücadele edeceksin.

Sadece beklersen ve kendi kendine düşünüp durursan bu hastalıkların derecesi daha çok artıyor.

düşünmemeye çalış. Ve kabul et bazı şeyleri bunlar beni aşıyor ben çözemiyorum. Oluruna bırakmam gerek de.
    Last edited by ozkub; 08-06-2013, 09:29 PM.

Leave a comment:

• kabiliyet
    replied
    Ölmeyi isteseydim hiç düşünmez öldürürdüm kendimi. Ama gel gör ki umut fakirin ekmeği umar ha umar
    sizin depresyon artık hafiflemiştir ilaçlardanda korkmayın dicem ama rahatsızlık demekle düzelmiyor

Leave a comment:

• yapicihasar
    replied
    Ölmeyi isteseydim hiç düşünmez öldürürdüm kendimi. Ama gel gör ki umut fakirin ekmeği umar ha umar

Leave a comment:

• kabiliyet
    replied
    ya bırak majör depresyonda biri ölmeyi istemezmi ozaman siz harbiden delisiniz

Leave a comment:

• yapicihasar
    replied

Leave a comment:

• kabiliyet
    replied
    12 yıldır devam eden okb, majör depresyon, anksiyete bozukluğu ve sosyal fobim var
    ben hiç düşünmeden kullanırdım zaten yaşayan bir ölü gibi olmaktansa ilaçla ölmüşüm ne olacak

Leave a comment:

• yapicihasar
    replied
    Orjinal yazı sahibi: kabiliyet View Post
    hastalığının derecesine bağlı
    12 yıldır devam eden okb, majör depresyon, anksiyete bozukluğu ve sosyal fobim var

Leave a comment:

• kabiliyet
    replied
    Orjinal yazı sahibi: neyzenarses View Post
    hangi ilaçmış bu? psikiyatrik mi?
    neyzenilhan amca naber

Leave a comment:

İşleniyor...
X